"Усе рухається вперед": Халюк Байрактар розповів, коли буде збудовано завод з виробництва Bayraktar в Україні

Будівництво заводу Bayraktar в Україні, як очікується, завершиться через 1,5 року. Загалом в проєкт планують інвестувати приблизно 100 млн доларів. Про це директор компанії Халюк Байрактар розповів в інтерв’ю "Радіо Свобода". За його словами, між Туреччиною та Україною створена Стратегічна рада високого рівня, передають Патріоти України.

У лютому 2022 року, лише за місяць до масштабної війни, щоб підтримати інвестиції в Україну, механізми стимулювання, між країнами також була укладена рамкова угода у сфері аерокосмічних та інших високих технологій. Ця угода після схвалення українською та турецькою владами вже набула чинності.

"Вже після цього ми почали наші інвестиції в Україну, у травні 2023 року. Ми розпочали процес будівництва, здійснили необхідні базові кроки. Ми очікуємо завершити будівництво заводу за півтора роки, такі наші сподівання. Усе рухається вперед, завод будується, і це досить великі інвестиції. Загальна сума, яку ми збираємося вкласти в Україну, становитиме 100 мільйонів доларів", – зазначив Халюк Байрактар.

Він додав, що ризики через війну та через людські ресурси є, але не дивлячись на це інвестиції продовжаться.

"Триває велика війна, тому непросто вести будівельні роботи так, як нам би цього хотілося, але ми продовжуємо інвестувати, і ми віримо в майбутнє України, ми віримо у співпрацю наших країн. Це було інвестиційне рішення, ухвалене перед війною між нашими країнами. Тому ми не зупиняємо розпочате лиш через ситуацію, яка склалася, а продовжуємо працювати", – пояснив директор компанії.

Є два аргументи: В ОБСЄ пояснили, чому не виключають Росію з організації

п’ятниця, 1 грудень 2023, 20:55

Дискусія про виключення Росії з ОБСЄ вичерпана «принаймні до цього моменту». Про це заявив глава МЗС Північної Македонії, яка головувала в організації останній рік і прийняла зустріч її топдипломатів, повідомляють Патріоти України. Він підкреслив, що б...

Здавала окупантам співробітників СБУ: Суд виніс вирок поліцейській-зрадниці (фото)

п’ятниця, 1 грудень 2023, 20:00

На Харківщині засуджено поліцейську, яка минулого року співпрацювала з РФ і під час окупації здавала співробітників СБУ. Про це повідомляє Державне бюро розслідувань (ДБР), передають Патріоти України. Під час окупації смт Дворічна Куп'янського району ж...