Усе скасовується: Зеленський раптово відкликав законопроект про децентралізацію

Президент України Володимир Зеленський відкликав поданий ним раніше проект закону щодо децентралізації влади та скерував його на доопрацювання. Як повідомляється на сайті лідера України, таке рішення було ухвалено під час його зустрічі із заступниками голови фракції партії "Слуга народу" Давида Арахамії, передають Патріоти України.

"За результатами зустрічі глава держави вирішив відкликати поданий ним раніше проєкт закону "Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)" (реєстраційний номер 2598) і скерувати його на доопрацювання", – йдеться у зверненні.

Зазначається, що посадовці обговорювали питання, пов’язані із завершальним етапом реформи децентралізації. Зокрема, вони домовилися про створення в Україні системи спроможних місцевих громад.

"Розвиток місцевого самоврядування повинен поєднуватися з дієвими конституційними механізмами захисту державного суверенітету та територіальної цілісності, а також конституційних прав і свобод громадян", – стверджує сайт глави держави.

Крім того, президент і народні депутати висловили спільну думку про те, що внесення змін до Конституції щодо реформи децентралізації потребує детального обговорення та консультацій із представниками всіх сторін.

Як зазначила на своїй сторінці у Facebook заступниця голови фракції "Слуга народу" Давида Арахамії Євгенія Кравчук відкликання Зеленським законопроекту на означає, що реформа відкладається. За її словами, консультації з експертами, виконавчою владою, місцевим самоврядуванням будуть проходити ще більш поглиблено.

"Якщо потрібен час для напрацювання кращого рішення, то для цього немає жодних перешкод. Але децентралізацію буде успішно завершено, і це буде зроблено вже цього року", – написала вона.

Зауважимо, що раніше посольства Німеччини, Швеції та Канади в Україні виступили з критикою законопроєкту президента Володимира Зеленського про децентралізацію. Дипломатичні відомства закликали Верховну Раду не поспішати з ухваленням суперечливого документа й доопрацювати його.

Хіти тижня. І тепер він дає інтерв'ю? Історії закатованих воєнним злочинцем Гіркіним українців згадали в мережі

четвер, 4 червень 2020, 0:10

«Кто ж, деточка, будет замученных в морг везти»: Історії трьох українських патріотів, у катуваннях та вбивствах яких зізнався терорист "ДНР" Ігор Гіркін (Стрєлков). Внаслідок катувань двоє з закатованих – 18-річний Юрій Поправка та 25-річний Юрій Дяков...

"Хоч не голий. Позорище": Українців вразив одяг "слуги народу" в Раді (фото)

четвер, 4 червень 2020, 0:00

Тарас Тарасенко прийшов в Раду в джинсах і футболці з черепом, також на ньому була маска з принтом. У мережі бурхливо обговорюють дивний одяг, в якому прийшов до Верховної Ради народний депутат від партії "Слуга народу" Тарас Тарасенко. Відповідний зні...