Усе цілком законно: Чоловіки можуть отримувати повістки на вулиці чи в магазині, - комісар терцентру

Вручати повістки в Україні, за законом, можна у будь-яких громадських місцях. Це може бути на вулиці, на блокпості, в магазині, тощо. Такі заходи тривають від 24 лютого 2022 року. Про це розповів комісар Харківського територіального центру комплектації та соцпідтримки Володимир Арап, передають Патріоти України.

"Через те, що ми не маємо можливості за домашніми адресами вручати повістки для військовозобов’язаних, ми маємо право вручати повістки всім, хто по віку підпадає під категорію військовозобов’язаних. Це ми робимо у визначених громадських місцях. Вручаємо повістки, які передбачають у першу чергу уточнення облікових даних", — пояснив Арап.

Утім, додав комісар, отримання повістки не означає, що чоловіка одразу відправлять на фронт. Після отримання він має з’явитись до районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за місцем виклику для уточнення його облікових даних.

"Якщо він не має права на відстрочку, він не призовник — направляється на медичний огляд. Потім отримає іншу повістку, в якій вказано, коли у разі необхідності він буде призваний по мобілізації", - розказав Арап.

За словами комісара терцентру Харківської області, після отримання повістки до центрів комплектування з'являються майже всі, хто їх отримав. "Щодо тих, хто не з’являється, направляються матеріали до відповідних органів на відкриття кримінальних або адміністративних проваджень", - додав комісар.

Джерело: UA:Суспільне

Окупанти обстріляли Чорнобаївку, поранено дитину

субота, 26 листопад 2022, 23:53

Російські війська обстріляли Чорнобаївку на Херсонщині 26 листопада, внаслідок чого було поранено дитину. Про це повідомив очільник Херсонської ОВА Ярослав Янушевич, передають Патріоти України. "Чорнобаївку Херсонського району сьогодні обстріляли росій...

"Росія не переможе Україну", - Шольц

субота, 26 листопад 2022, 23:50

Канцлер Німеччини Олаф Шольц вважає перемогу Росії у війні проти України малоймовірною. За словами поміркованого політика, вже очевидно, що РФ не виграє війну. Про це він сказав у суботу, 26 листопада, на Бранденбурзькій державній партійній конференції...