Усе цілком законно: Чоловіки можуть отримувати повістки на вулиці чи в магазині, - комісар терцентру

Вручати повістки в Україні, за законом, можна у будь-яких громадських місцях. Це може бути на вулиці, на блокпості, в магазині, тощо. Такі заходи тривають від 24 лютого 2022 року. Про це розповів комісар Харківського територіального центру комплектації та соцпідтримки Володимир Арап, передають Патріоти України.

"Через те, що ми не маємо можливості за домашніми адресами вручати повістки для військовозобов’язаних, ми маємо право вручати повістки всім, хто по віку підпадає під категорію військовозобов’язаних. Це ми робимо у визначених громадських місцях. Вручаємо повістки, які передбачають у першу чергу уточнення облікових даних", — пояснив Арап.

Утім, додав комісар, отримання повістки не означає, що чоловіка одразу відправлять на фронт. Після отримання він має з’явитись до районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за місцем виклику для уточнення його облікових даних.

"Якщо він не має права на відстрочку, він не призовник — направляється на медичний огляд. Потім отримає іншу повістку, в якій вказано, коли у разі необхідності він буде призваний по мобілізації", - розказав Арап.

За словами комісара терцентру Харківської області, після отримання повістки до центрів комплектування з'являються майже всі, хто їх отримав. "Щодо тих, хто не з’являється, направляються матеріали до відповідних органів на відкриття кримінальних або адміністративних проваджень", - додав комісар.

Джерело: UA:Суспільне

"Ну що, недорогі сусіди, як вам блекаут у Курську та області? Виявляється, в цю гру можна грати удвох - і тепер саме так і буде", - Сазонов

п’ятниця, 29 вересень 2023, 6:44

"Ну що, недорогі сусіди. Як вам блекаут у Курську та області? Так, в цю гру можна грати удвох. І тепер буде саме так. Відповідь чекати довго не доведеться. Росіяни знову погрожують обстрілами енергетичної інфраструктуру України? Добре. Служба Безпеки в...

Путін влаштував чиновнику "допит", намагаючись видавити з нього слово "бандерівці" (відео)

п’ятниця, 29 вересень 2023, 6:24

Російський диктатор Володимир Путін настільки збожеволів на так званих бандерівцях, що, схоже, не може прожити без їхньої згадки жодного дня. Так, під час наради він влаштував справжній допит, аби лише почути це заповітне слово, передають Патріоти Укр...