Усе виглядає дуже підозріло: У Греції розслідують перекази великих сум із Росії на рахунки монастирів Афона

Грецьке управління з боротьби з відмиванням грошей розслідує понад 20 випадків підозрілих переказів значних сум на банківські рахунки монастирів гори Афон, а також окремих ченців. Про це пише Kathimerini, повідомляють Патріоти України.

Більшість розслідуваних випадків стосуються грошей, що надійшли з Росії, а монастирі, як виявилося, зовсім недавно відвідали високопоставлені російські чиновники. Перекази стосуються сум від десятків тисяч до сотень тисяч євро і, в одному випадку, понад мільйон.

Робоча гіпотеза слідчих полягає в тому, що російські громадяни переказують свої гроші за кордон, щоб убезпечити себе від імовірності економічного краху або можливого привласнення їх російським урядом. На Афоні розташовані 20 чоловічих монастирів, один із них є російським.

СБУ затримала "народного дружинника" окупантів (фото)

понеділок, 6 лютий 2023, 20:14

СБУ затримала "народного дружинника", який працював на окупантів. 32- річний мешканець Козачої Лопані підтримав російських загарбників, добровільно вступив у незаконно створене формування "народна дружина" і допомагав окупаційній владі, повідомляють Па...

"Розкішний відпочинок у Парижі" таки аукнувся: Скандальну речницю ДПСУ звільнили з військової служби

понеділок, 6 лютий 2023, 18:23

Іванну Платновську, ексофіцерку пресслужби Південного регіонального управління ДПСУ звільнили з військової служби. Все через відпочинок за кордоном, яким вона похизувалася у соцмережах. Про це речник ДПСУ Андрій Демченко повідомив у коментарі УП, перед...