Усе за планом? РФ втратила в Україні десятки літаків і перевагу в повітрі, - британська розвідка

Росія не має переваги в повітрі в Україні, а за час вторгнення РФ втратила не менше 55 літаків, розповіли в британській розвідці. Тільки за останні десять днів Росія втратила в Україні не менше чотирьох бойових літаків, йдеться в повідомленні, опублікованому в Twitter Міністерства оборони Великобританії, передають Патріоти України.

Серед причин британські військові аналітики виділяють великий ризик, на який йдуть льотчики РФ, намагаючись забезпечити безпосередню підтримку з повітря російським наземним військам, які перебувають під тиском українських наступів.

При цьому звертається увага на погану ситуаційну обізнаність російських пілотів, а деякі літаки окупантів потрапляють в більш щільні зони протиповітряної оборони, оскільки лінія фронту швидко переміщалася.

"Відсутність у Росії переваги в повітрі залишається одним з найбільш важливих факторів, що лежать в основі ненадійності її оперативної схеми в Україні", - додали в Міноборони Британії.


Україна має зброю для ударів по РФ! Вже готують бомбосховища.

четвер, 9 лютий 2023, 12:04

Д. Снєгирьов,ГІ "Права Справа", ЗСУ,РФ,наступ окупантів,Бахмут, Вугледар,оперативне оточення,знищення окупантів. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

За наводкою партизан: базу бронетехніки РФ в окупованому Первомайську на Луганщині уразив HIMARS

четвер, 9 лютий 2023, 11:56

За попередньою інформацією, на території підприємства знаходилося більше тридцяти одиниць важкої бронетехніки і автотранспорту противника. За інформацією Генштабу ЗСУ, противник, намагаючись взяти під повний контроль Луганську область, продовжує зосере...