Усе за планом? Росіяни припинили шукати в інтернеті про "денацифікацію", а цікавляться словами "відступ" та "ядерний удар"

Росіяни перестали цікавитися "денацифікацією" і переключили увагу на "відступ" та "ядерний удар" Про це свідчать дані сервісів Google Trends та "Яндекс Wordstat", аналізує телеграм-канал "Верстка", передають Патріоти України.

Вони показують, що в останні місяці росіяни практично не шукають інформацію про заявлені 24 лютого цілі вторгнення в Україну: "денацифікації" та "демілітаризації". При цьому значно зросла кількість пошукових запитів за словами "відступ" та "ядерний удар". На це звернула увагу "Верстка".

За даними сервісу Google Trends, першого тижня після вторгнення запити за словами "денацифікація" і "демілітаризація" досягали кількісного піку, а потім стався різкий спад. З середини травня інтерес до цих запитів перебуває на мінімальному рівні.

Аналогічні дані надає сервіс "Яндекс Wordstat". Кількість запитів за цими словами у лютому-березні могла перевищувати мільйон на місяць, причому у вересні цей показник в обох випадках не перевищив 80 тисяч запитів.

На тлі спаду інтересу до цілей вторгнення росіяни почали шукати інформацію за запитами "відступ" та "ядерний удар", свідчать дані Google Trends та "Яндекс Wordstat". Кількість запитів за словом "відступ" у вересні перевищила 216 тисяч – це у 6 разів більше, ніж у серпні чи липні. Словосполучення "ядерний удар" з'являлося у 182 тисячах запитів – у 5 разів більше, ніж у серпні.

Видання відзначає, що так само про них забув й їх ідейний натхненник – Володимир Путін. Він востаннє вживав це слово 16 березня на нараді про заходи соціально-економічної підтримки регіонів. Аналогічна ситуація з іншою заявленою метою війни — "демілітаризацією". Після 16 березня, згідно з розшифровками із сайту Кремля, Путін жодного разу не використав це слово. До цього глава держави говорив про ці цілі як мінімум в 11 виступах і телефонних розмовах, про які повідомлялося на сайті Кремля.

Українські морські піхотинці відзвітували про успіхи на фронті за добу

неділя, 29 січень 2023, 14:40

Морські піхотинці за минулу добу знищили танк, сховище з боєприпасами, а також ліквідували 7 російських окупантів. Про це повідомив прес-центр Командування Військово-морських сил ЗСУ, передають Патріоти України. Остаточні втрати російського ворога уточ...

Зеленський разом із Залужним вшанували пам'ять полеглих Героїв Крут (фото)

неділя, 29 січень 2023, 14:14

Президент Володимир Зеленський та Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний вшанували пам'ять полеглих у боротьбі за незалежну країну під час Української революції 1917-1921 років. На Аскольдовій могилі у Києві глава держави та військове ...