
Російські війська на правому березі Дніпра у Херсонській області все частіше подають сигнали про готовність здатися в полон. Про це в ефірі Еспресо повідомила керівниця пресцентру сил охорони та оборони оперативного командування "Південь" Наталія Гуменюк, передають Патріоти України.
"Ми завжди пропонуємо вихід - перехід в обмінний фонд. Вони можуть скласти зброю і поповнити ряди людей, які перебувають під егідою міжнародного гуманітарного права". - зазначила вона. За словами Гуменюк, ця практика досить потужна і щодня набирає обертів.
"Зараз є перехоплення і надходить інформація від місцевих жителів, що деякі угруповання окупаційних військ, об'єднавшись між собою і знайшовши цивільний одяг, намагаються вийти на зв'язок. Вони розшукують способи через місцевих знайти доступ або передати інформацію про готовність скласти зброю і перейти. Вони настільки налякані загороджувальними загонами у них за спиною і забороною їхнього верховного головнокомандувача та диктатора здавати позиції, що надають перевагу руху вперед, який залишається - в полон", - підсумувала керівниця пресцентру.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....