
Російські війська на правому березі Дніпра у Херсонській області все частіше подають сигнали про готовність здатися в полон. Про це в ефірі Еспресо повідомила керівниця пресцентру сил охорони та оборони оперативного командування "Південь" Наталія Гуменюк, передають Патріоти України.
"Ми завжди пропонуємо вихід - перехід в обмінний фонд. Вони можуть скласти зброю і поповнити ряди людей, які перебувають під егідою міжнародного гуманітарного права". - зазначила вона. За словами Гуменюк, ця практика досить потужна і щодня набирає обертів.
"Зараз є перехоплення і надходить інформація від місцевих жителів, що деякі угруповання окупаційних військ, об'єднавшись між собою і знайшовши цивільний одяг, намагаються вийти на зв'язок. Вони розшукують способи через місцевих знайти доступ або передати інформацію про готовність скласти зброю і перейти. Вони настільки налякані загороджувальними загонами у них за спиною і забороною їхнього верховного головнокомандувача та диктатора здавати позиції, що надають перевагу руху вперед, який залишається - в полон", - підсумувала керівниця пресцентру.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...