Усі бронетранспортери виготовлені під час карантину: ЗСУ отримали партію найсучасніших українських БТРів (відео)

Харківське конструкторське бюро з машинобудування, передало Міноборони України партію з 5 БТР-4Е, укомплектованих кулеметами виробництва київського ДП "Маяк", повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу Укроборонпрому.

"Усі бронетранспортери виготовлені фахівцями підприємства під час карантину, прийняті військовою прийомкою та вже відбули до військової частини", - повідомив директор ХКБМ Яків Мормило.

Виконання поставок харківським підприємством відбувається за контрактом з Міноборони від 2016 року, який був розблокований наприкінці 2019 року. Всього за контрактом ХКБМ має виготовити та передати 45 одиниць бронетранспортерів БТР-4Е.

Перші поставки бронетехніки після відновлення робіт за контрактом 2016 року відбулися у грудні 2019 року – ХКБМ передав військовим 12 бронетранспортерів БТР-4Е.

"Через ворожі дії Америки": МЗС РФ оголосило про висилку 10 дипломатів США та пообіцяло "подальші кроки"

середа, 21 квітень 2021, 19:14

Дипломати мають залишити країну до кінця середи, 21 травня. Росія оголосила персонами нон ґрата 10 співробітників американського посольства в Москві. Про це повідомляється на сайті Міністерства закордонних справ Росії, передають Патріоти України. Уточн...

Російська загроза: Сенат Польщі підготував резолюцію на підтримку України

середа, 21 квітень 2021, 19:10

Члени комісії Сенату Польщі з питань закордонних справ ухвалили резолюцію, у якій висловили солідарність з Україною на тлі нарощування військової активності РФ біля кордону, повідомляють Патріоти України з посиланням на Wyborcza. Резолюція була прийнят...