
Російські військові підтверджують, що використовують в Україні фосфорні і касетні засоби ураження. Це особливо небезпечні та негуманні види озброєнь, заборонені міжнародними конвенціями. Про це повідомляє пресслужба СБУ, яка оприлюднила чергову перехоплену розмову загарбників, передають Патріоти України.
«Так, всі чекають, коли Володьку (Путіна, — ред.) це все за**е, він війська виведе і Тополя сюди накидає. А так все, що міжнародними конвенціями було заборонено: касети, фосфор — нам усе дозволили, все пускаємо туди», — каже окупант під час телефонної розмови з товаришем.
СБУ зазначила, що з 2014 року українські правоохоронці фіксують використання окупаційними військами в зоні АТО/ООС забороненого озброєння. Після повномасштабного вторгнення ці воєнні злочини вчиняються по всій лінії фронту.
В Ормузькій протоці зазнав атаки танкер, який перевозив нафту з Катару. Судно було пошкоджене внаслідок удару невстановленим снарядом, передають Патріоти України з посиланням на Bloomberg. . За інформацією Центру морських торговельних операцій Великої...
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...