
Російські військові підтверджують, що використовують в Україні фосфорні і касетні засоби ураження. Це особливо небезпечні та негуманні види озброєнь, заборонені міжнародними конвенціями. Про це повідомляє пресслужба СБУ, яка оприлюднила чергову перехоплену розмову загарбників, передають Патріоти України.
«Так, всі чекають, коли Володьку (Путіна, — ред.) це все за**е, він війська виведе і Тополя сюди накидає. А так все, що міжнародними конвенціями було заборонено: касети, фосфор — нам усе дозволили, все пускаємо туди», — каже окупант під час телефонної розмови з товаришем.
СБУ зазначила, що з 2014 року українські правоохоронці фіксують використання окупаційними військами в зоні АТО/ООС забороненого озброєння. Після повномасштабного вторгнення ці воєнні злочини вчиняються по всій лінії фронту.
Рано вранці у суботу, 27 червня у російському Волгограді пролунали вибухи на тлі оголошеної ракетної небезпеки. Місцеві жителі зафільмували прольоти ракет, в яких OSINTери впізнали українські ракети "Фламінго". Так, за даними каналу Supernova+, др міст...
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...