"Усі, хто має можливість, повинні тимчасово залишити регіон": Голова ОВА звернувся до жителів Донеччини

Керівник Донецької військової адміністрації Кириленко повідомив, що ситуація у Донецькій області має тенденцію до загострення та пояснив, чому мешканці Донеччини мають залишити регіон, передають Патріоти України.

" Усі, хто має можливість, повинні тимчасово залишити регіон. Ми всі маємо відкинути паніку. Велика ймовірність, що ситуація ускладнюватиметься. Це очевидно. І в такому разі одним із важливих важелів маніпуляцій і досягнення результатів для ворога буде населення. Тому населенню треба виїжджати, щоби вибити цей важіль з рук окупанта. І захисникам Донеччини буде набагато легше бити ворога", - зазначив Павло Кириленко

Відповідаючи на питання журналістів, чи передбачає правовий режим воєнного стану примусове відселення людей, щоб полегшити завдання українським захисникам, очільник ДонОВА відповів, що закон дає такі повноваження військовому командуванню та адміністраціям. "Але ми ж не перетворюватимемося на окупанта. Найбільш ефективно розуміння самого населення. Ми зробимо все, щоб людям було куди повертатися", — підкреслив він.

Україну таємно озброїли американськими ЗРК MAAWLR

середа, 24 червень 2026, 22:50

На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...

Все чітко прораховано: Зеленський зробив гучну заяву про операцію в Криму

середа, 24 червень 2026, 22:37

Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...