"Усі, хто має можливість, повинні тимчасово залишити регіон": Голова ОВА звернувся до жителів Донеччини

Керівник Донецької військової адміністрації Кириленко повідомив, що ситуація у Донецькій області має тенденцію до загострення та пояснив, чому мешканці Донеччини мають залишити регіон, передають Патріоти України.

" Усі, хто має можливість, повинні тимчасово залишити регіон. Ми всі маємо відкинути паніку. Велика ймовірність, що ситуація ускладнюватиметься. Це очевидно. І в такому разі одним із важливих важелів маніпуляцій і досягнення результатів для ворога буде населення. Тому населенню треба виїжджати, щоби вибити цей важіль з рук окупанта. І захисникам Донеччини буде набагато легше бити ворога", - зазначив Павло Кириленко

Відповідаючи на питання журналістів, чи передбачає правовий режим воєнного стану примусове відселення людей, щоб полегшити завдання українським захисникам, очільник ДонОВА відповів, що закон дає такі повноваження військовому командуванню та адміністраціям. "Але ми ж не перетворюватимемося на окупанта. Найбільш ефективно розуміння самого населення. Ми зробимо все, щоб людям було куди повертатися", — підкреслив він.

"Молоко" чи пальне? У Криму зафіксували незвичне маскування російської техніки

субота, 27 червень 2026, 22:45

В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...

Логістика РФ до Криму тріщить - переправа не працює, вантажівки під ударами

субота, 27 червень 2026, 21:35

Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...