На тимчасово окупованій території Запорізької області російські окупанти кудись вивезли близько 200 пацієнтів психоневрологічного інтернату і перероблять його під свій шпиталь. Про це йдеться у повідомленні на сторінці Генерального штабу Збройних сил України у Facebook, передають Патріоти України.
Наголошується, що російські загарбники продовжують використовувати цивільні заклади охорони здоров’я на тимчасово захоплених територіях України у власних цілях.
"Зокрема, встановлено, що у населеному пункті Показне Запорізької області з будівлі Михайлівського психоневрологічного інтернату вивезено близько 200 пацієнтів у невідомому напрямку, а обслуговуючий персонал звільнено", - йдеться у повідомленні.
Надалі ж на території та в приміщеннях заплановано розміщення військового шпиталю для лікування поранених російських військовослужбовців.
До Верховної Ради надійшов законопроєкт від президента Володимира Зеленського Про внесення зміни до статті 7 закону Про державні нагороди України. Про це повідомив спікер Руслан Стефанчук у Фейсбук у неділю, 28 червня, передають Патріоти України. Докум...
Колишній міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що питання застосування Росією ядерної зброї може постати лише у разі колапсу російського фронту в Україні та появи у Володимира Путіна переконання, що його режим опинився під реальною за...