Усі "спортивної статури": СБУ виявила на території скиту УПЦ МП у Чорнобильській зоні групу підозрілих чоловіків (фото)

СБУ у п’ятницю, 9 грудня, розповіла про результати контррозвідувальних заходів на об'єктах УПЦ (МП) у Херсонській і Київській областях, інформують Патріоти України.

Як повідомляє пресслужба СБУ, на території Пустинно-Миколаївського скиту в Чорнобильській зоні опинилося 16 «підозрілих осіб», зокрема чоловіки «спортивної статури». У спецслужбі заявили, що їхнє перебування там є незаконним, бо цивільні зараз не мають права відвідувати зону відчуження.

На чоловіків склали протоколи про адміністративне правопорушення (порушення вимог режиму радіаційної безпеки) і перевіряють їхню причетність до злочинів проти державної безпеки.

Також СБУ знайшла на території скиту маскувальну сітку, під якою зазвичай ховають зброю, техніку й інженерні споруди. У Херсонській єпархії УПЦ (МП) виявили прапор, золотий герб країни-агресора та рушницю, на яку не було документів. СБУ також знайшла пропагандистські матеріали, в яких проставляється РФ.

«Безпекові заходи СБУ проводилися в рамках чинного законодавства спільно з Національною поліцією та добровольчими формуваннями територіальних громад за безпосередньою участю представників УПЦ (МП)», — додали у спецслужбі.

Моравецький запустив "виробничий маятник" для артилерії ЗСУ - Польське радіо

середа, 29 березень 2023, 19:15

Уряд Польщі вирішив прискорити виробництво артилерійських боєприпасів для посилення власного сектору оборони, а також для відправки військової допомоги Україні. Відповідне рішення Варшава прийняла на рівні Національної програми в четвер, 29 березня. Пр...

"Найбільш підходящий момент": ЗСУ підуть у наступ відразу на декількох напрямках, - Резніков

середа, 29 березень 2023, 18:43

Українська армія активно готується до потужного контрнаступу та звільнення незаконно захоплених земель російською окупаційною армією. Цей контрнаступ буде здійснюватися відразу на декількох напрямках. Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков в ін...