"Усі відмовилися": Дружина розповіла чоловіку-окупанту, що у РФ назрівають бунти через указ Путіна про мобілізацію


Дружина російського окупанта, який воює в Україні, поскаржилася, що в країні-агресорці назрівають бунти через указ Володимира Путіна про "часткову" мобілізацію. За її словами, багато громадян РФ намагаються ухилитися від служби у ЗС РФ, передають Патріоти України.

Також жінка закликала чоловіка-окупанта подумати, як він збігатиме з України. Фрагмент телефонної розмови опублікувало Головне управління розвідки Міноборони України.

На початку розмови жінка спитала у окупанта, чи продумав він план втечі на випадок приближення української армії. "Так що ви, це, не йдете звідти? Так, а раптом це увійдуть, ти будеш звідти йти якось? Ти продумав, якщо що, як звідти звалювати?", – запитує дружина загарбника.

Також вона "підбадьорила" загарбника ганебним станом справ у Росії після оголошення Путіним мобілізації. Окупанту розповіли, що багато громадян країни-агресорки відмовляються йти на війну.

Більше того, жінка наголосила, що деякі представники місцевої влади в РФ закликають усунути диктатора Путіна від влади.

"Там уже, якщо що, в Росії мало не переворот йде. Зрозумів? Нові гарнізони вже нікого не відправляють сюди. Формують – усі відмовляються мобілізуватися. У багатьох областях хотіли оголосити повну мобілізацію, але депутати всі відмовилися – ці мери, зрозумів, – ніхто не мобілізуватиме. Пишуть все на Путіна, щоб усунути від влади", – каже дружина окупанту.

Не стосуються питання харчування: Резніков прокоментував оголошення підозри екс-посадовцям Міноборони

неділя, 5 лютий 2023, 22:14

Міністр оборони Олексій Резніков прокоментував інформацію про оголошення підозри колишнім посадовцям міністерства. Про це він сказав на прес-конференції, передають Патріоти України. Коментуючи справи щодо Богдана Хмельницького та В'ячеслава Шаповалова,...

"Був вкрай ефективний щодо комунікації з партнерами": В Офісі президента прокоментували ймовірність відставки Резнікова

неділя, 5 лютий 2023, 21:45

Радник керівника офісу президента Михайло Подоляк прокоментував імовірність відставки міністра оборони Олексія Резнікова, зазначивши вкрай ефективну роботу міністра з іноземними партнерами щодо постачання озброєння Україні. Про це Подоляк сказав в ефір...