"Уся Європа дозволяє Путіну так поводитися": Окупанти катували полонених, щоб вибити свідчення на "Редиса" та "Калину", - командир "Азова"

Окупанти катували українських військовослужбовців, щоб отримати необхідні свідчення проти керівництва полку спецпризначення Нацгвардії "Азов" Дениса Прокопенка та Святослава Паламара. Цю інформацію в інтерв'ю "Українській правді" підтвердив в.о. командира підрозділу Микита Надточій, передають Патріоти України.

Зокрема, майор запитав, чому представники таких міжнародних організацій як Червоний Хрест і ООН не були присутні після евакуації захисників "Азовсталі" й допустили застосування тортур проти українських військовополонених. За його словами, "Азов" має інформацію про те, що окупанти катували бійців, щоб вибити необхідну інформацію, у тому числі проти командування підрозділу.

Крім того, як зазначив Надточій, до керівництва спецполку через знущання з військовополонених не зверталися ні ексомбудсмен Людмила Денісова, ні її наступник Дмитро Лубінець.

"І таке враження, що це хвилює лише нас як підрозділ "Азов", — продовжив майор Нацгвардії в інтерв'ю. На уточнювальне запитання журналіста про те, що окупанти катували захисників "Азовсталі", щоб отримати свідчення проти Дениса Прокопенка та Святослава Паламара, боєць ствердно відповів: "Так".

За словами Надточія, з моменту виходу військовослужбовців із території заводу "Азовсталь" із ним не виходив на зв'язок командир "Редис". "У мене є тільки та інформація, яка гуляє по інтернету. Я не можу її підтвердити, бо якось так... Якщо весь світ, уся Європа дозволяє Путіну так поводитися з нашими полоненими, то в нього немає взагалі ніяких стоп. Він може так само пройти далі, якусь свою "спецоперацію" почати вигадувати. Там цього не розуміють, на жаль. Вони зупинилися в Україні, бо Україна — сильна нація. Україна змогла дати відсіч", — резюмував в.о. командира "Азова" в інтерв'ю виданню.

Підозрюють генерала: У Росії шукають 1,5 млн комплектів зниклої військової форми

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:33

На складах пунктів прийому особового складу Збройних сил РФ кудись зникли 1,5 млн комплектів військової форми. Про це повідомив депутат Держдуми від Забайкалля Андрій Гурулєв, передають Патріоти України. "У нас сьогодні проблеми то з формою, то ще з чи...

В ЗСУ офіційно підтвердили звільнення села Торське Донецької області

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:29

Спікер Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий підтвердив визволення села Торське Донецької області, передають Патріоти України. "Наші військові взяли село Торське, розташоване на шляху до Кремінної, вражають вогнем артилерії підрозділи супротивника,...