Усіх - на фронт? "Газпром" створює власну приватну військову компанію - розвідка повідомила деталі

Російське ПАТ "Газпром нафта" створює власну приватну військову компанію, відповідне розпорядження підписав прем’єр-міністр РФ Михайло Мішустін. Про це повідомили в ГУР Міноборони України, опублікувавши зображення розпорядження очільника російського уряду, передають Патріоти України.

"Енергетичний монополіст "газпром нафта" створює власну приватну військову компанію. Відповідне розпорядження було підписане головою уряду рф міхаілом мішустіним", – йдеться в заяві української розвідки.

Там уточнили, що підписаний документ встановлює, що засновниками організації будуть "Газпром нафта" з розміром долі у статутному капіталі організації 70% та "приватна охоронна організація "Стаф-центр" з часткою 30%.

Щодо створення організації російський уряд посилається на закон "Про безпеку об'єктів паливно-енергетичного комплексу", де вказано, що підприємствам галузі "може бути надано право на заснування приватної охоронної організації". Розмір частки такого підприємства у статутному капіталі новоствореної організації не може бути меншим від 50%.

"Таким чином в рф продовжується "гонка озброєнь" серед основних політичних гравців, які активно створюють приватні армії за прикладом ПВК "вагнер" євгенія прігожина", – резюмували в ГУР.

"Просто м'ясо": Росія відправляє у жорсткі бої каральны загони за досвідом Сталіна

вівторок, 3 жовтень 2023, 15:42

Росія розгортає каральні батальйони за досвідом диктатора Йосипа Сталіна. До їхнього складу входять п’яні "мобіки" та засуджені. Як пише Reuters, Росія зібрала зеків та інших низькоморальних солдат у штрафні підрозділи, відомі як загони "Шторм-Z", і ві...

"Коротше, на війні готуємося до війни": Невдоволені окупанти показали іржаві міни, які їм постачає міноборони РФ (відео)

вівторок, 3 жовтень 2023, 15:25

Російські військові скаржаться на іржаві боєприпаси, які їм постачає зі своїх складів міноборони РФ. Відео з відповідним скигленням загарбники оприлюднили у соцмережах, передають Патріоти України. На ньому видно, що сотні мін, які прибули до них, були ...