Усіх терміново евакуюють: У норвезькому порту палає російський корабель (фото, відео)

Потужна пожежа охопила передню частину судна: видно відкритий вогонь і сильне задимлення.

Пожежа на російському траулері. Фото: Твіттер.

У Норвегії в порту Брейвіка масштабна пожежа на російському траулері "Бухта наїзник". Після початку сильної пожежі з порту почали терміново евакуювати людей. Надзвичайна подія сталася в місті Тромсе, в бухті якого і був пришвартований російський корабель. Про це повідомила норвезька поліція в соціальних мережах, передають Патріоти України.

"Порт Брейвіка: пожежа на російському траулері, сильне задимлення", - йдеться в інформації правоохоронців. Трохи пізніше було опубліковано і відео. При цьому потужна пожежа охопила передню частину судна: видно відкритий вогонь і сильне задимлення.

Хіти тижня. Інтригу розкрито: У Зеленського озвучили всі питання всеукраїнського опитування в день виборів

середа, 21 жовтень 2020, 3:00

Після того, як у четвер, 15 жовтня, президент України Володимир Зеленський озвучив друге питання Всеукраїнського опитування, який пройде під час місцевих виборів 25 жовтня, в Офісі президента оголосили весь список питань, передають Патріоти України. Р...

Хіти тижня. Зроблено в Україні: На сьогодні є близько десяти експортних контрактів на постачання високоточного озброєння виробництва ДККБ "Луч"

середа, 21 жовтень 2020, 2:00

Українське високоточне озброєння, за даними спецекспортеру, користується досить великою популярністю серед країн-імпортерів. Українське високоточне озброєння, за даними спецекспортеру, користується досить великою популярністю серед країн-імпортерів. Зо...