"Усіх уже за**ало": Окупанти, яких з-під Києва перекинули на Донеччину, втратили бойовий дух (аудіо)

Російські окупанти, яких з-під Києва перекинули на Донеччину, скаржаться на відсутність бойового духу. Загарбник у розмові з дружиною бідкається, що вони змушені жити, як "безхатьки" і їх це "за**ало". Про це повідомляє СБУ з посиланням на перехоплену розмову, передають Патріоти України.

Загарбники, які раніше мешкали у комфортних помешканнях українців під Києвом, тепер живуть у лісах. Командир танку в розмові з дружиною розповідає, що у них немає ніякого бойового духу, бо вони живуть у лісах і їх кусають комарі.

"Ми живемо, як безхатьки. У мене вже п'ятий рівень безхатька", - бідкається російський злочинець. СБУ зазначає, що росіянам куди комфортніше воювати з мирними українцями, жити у їхніх помешканнях та грабувати їх. "Та невдовзі і такі природні умови можуть змінитися для загарбників до рівня добрива в українській землі", - наголосили у спецслужбі.

Буданов розповів, скільки, за даними розвідки, російських загарбників наразі воює проти України

вівторок, 31 січень 2023, 13:16

Як зазначає видання, під час інтерв'ю Буданов зауважив, що Путін смертельно хворий на рак і має кілька двійників. "Питання, чи справжній це зараз Путін, залишається відкритим", - сказав Буданов. "Він настільки впевнений у своїй розвідці, що час від час...

"Отримав благословення Люцифера": Роспропаганда зробила "містичний" сюжет про Зеленського (відео)

вівторок, 31 січень 2023, 12:00

Російська пропаганда не втомлюється штампувати нові фейки про українського президента Володимира Зеленського. Вже кілька місяців про українського лідера говорять крізь призму "містики". Цього разу рупори Кремля показали дивний сюжет про Зеленського та ...