Усім зрозуміло, що "король то голий": Експерт оцінив, чи може Путін застосувати ядерну зброю проти України

Сьогодні Путін звернувся до росіян і оголосив про часткову мобілізацію. Також він сказав, що схвалює бажання окупованих територій України приєднатися до Росії, а потім Росія отримає право на захист своїх територій будь-якою зброєю, включаючи ядерну.

Про те, чи може Путін застосувати ядерну зброю проти України ексклюзивно ТСН.ua розповів експерт, ведучий спеціаліст Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенко при МІД Станіслав Желіховський.

"Гіпотетично він може оголосити Україні повномасштабну війну та застосувати будь-яку зброю, зокрема ядерну. Але я хотів би тут нагадати, що ситуація з Кримом була зовсім іншою. Крим був автономною республікою, і так чи інакше Путін в цій обгортці показував, ніби це вирішило саме кримське суспільство... Зараз же у Путіна немає таких козирів, страху світової спільноти перед ним, адже всі розуміють, що російську армію можна здолати і ми бачимо це завдяки успішному Харківському контрнаступу ЗСУ. Усім зрозуміло, що "король то голий"", - сказав Желіховський.

У окупованому Донецьку загинув суддя-зрадник і так звана "депутатка ДНР" (фото)

вівторок, 6 грудень 2022, 20:14

У терористичній "ДНР" заявили, що загинув зрадник України Віктор Ісаєв, який обіймав посаду "судді" у так званому "військовому суді" псевдореспубліки, і так звана "депутатка народної ради" Марія Пирогова. Це нібито сталося під час обстрілу окупованого ...

Хотіли перемогу за три дні, але щось пішло не так: У Бєлгородській області формують загони тероборони

вівторок, 6 грудень 2022, 19:54

Губернатор Бєлгородської області В’ячеслав Гладков заявив про створення загонів територіальної оборони чи самооборони. У своєму Telegram-каналі він повідомив, що йдеться нібито про кілька батальйонів, передають Патріоти України. "Формуємо кілька баталь...