"Ускладнить життя": Військовий експерт пояснив, як часткова мобілізація в РФ позначиться на фронті

Військовий експерт Петро Черник пояснив, як оголошена Путіним часткова мобілізація в РФ позначиться на ситуації на фронті.Про це він розповів у коментарі ТСН.ua, передають Патріоти України.

Так, Черник заявив, що це ускладнить ситуацію на фронті для України. "Ускладнить нам життя. Однозначно, бо з'являться десятки тисяч нових російських громадян, які підуть воювати за "родіну". Ми маємо усвідомлювати, що кожна людина, озброєна автоматом і кількома гранатами - це одиниця, яку треба знищувати. Їхні людські ресурси кратно вищі за наші", - наголосив він.

Експерт також зазначив, що ЗСУ наразі мають стратегічну ініціативу тільки тому, що воюють розумом та високоякісною технікою. Але тим не менше кількісний потенціал ніхто не відміняв, додав Черник.

"Я можу навести історичні паралелі. Нагадаємо, як штурмували радянські війська у 1943 році Київ. Німці ж тоді, направду, зазнали поразку. Але співвідношення втрат були у десятки разів. Німці втратили близько 16 тисяч загиблих, а Радянський Союз 180 тисяч. Німці не встигали перезаряджати кулеметні стрічки, такий був величезний вал людського масиву. Оце чекає і нас попереду. Вони кидатимуть на убій все більше і більше своїх громадян. Якщо заради утримання влади Путіна і взагалі філософії імперії треба буде вбити 100-200 тисяч, мільйон росіян, вони уб'ють", - вважає військовий експерт.

Єврокомісія судитиметься одразу з шістьма країнами ЄС: Що саме вони порушили

неділя, 29 січень 2023, 19:00

Європейська комісія подає апеляцію до Суду ЄС проти шести країн-членів у зв'язку з їх нездатністю запобігти появі видів, шкідливих для європейської природи, інформують Патріоти України. Як повідомляє Delfi, Європейська комісія ухвалила рішення звернути...

Супутниковий знімок показав стан заводу із виробництва «шахедів» в Ірані після атаки безпілотників

неділя, 29 січень 2023, 18:56

Супутникові знімки свідчать, що наразі мова про знищення заводу з виробництва Shahed-136 не йде. З’явилися супутникові знімки території іранського заводу з виробництва дронів-камікадзе Shahed-136 та інших безпілотників, у місті Ісфахан. Про це повідомл...