"Услышать Донбас", "Понять Россию": Разумков категорично висловився щодо запиту Кравчука провести вибори в ОРДЛО заради збереження ТКГ

Перший президент України і колишній секретар по ідеології КПУ вважає доцільним легалізувати окупантів через вибори в ОРДЛО, щоб Москва не заблокувала і без того безрезультатний переговорний процес в "мінській говорильні".

Кравчук попередив про можливість зриву ТКГ. Кому від цього гірше? Підсанкційній Росії, чи жертві агресії?

Повторна скандальна пропозиція голови української делегації в ТКГ Леоніда Кравчука на вимогу держави-агресора проголосувати за легалізації окупаційної адміністрації ОРДЛО через вибори, отримала відповідь спікером Верховної Ради, зазначають Патріоти України.

Зокрема голова Верховної Ради Дмитро виступив проти внесення змін до постанови про місцеві вибори, які дозволили б провести вибори на території ОРДЛО.

"Її можна по-різному трактувати, але вибори, згідно з Мінським угодами, – це дев'ятий пункт. Я не впевнений, що ми сьогодні можемо говорити, що в повному обсязі виконані вісім попередніх. Тому зараз говорити, що постанова чомусь, комусь заважає, м'яко кажучи, не зовсім коректно", – сказав Разумков.

Спікер переконаний, що вносити зараз будь-які зміни до цієї постанови – це поставити під сумнів легітимність проведення виборів на всій території України, тому що це буде суперечити чинному законодавству.

"Гонім, як псів": Азербайджан вдарив по ЗС Вірменії із суперзброї (відео)

субота, 24 жовтень 2020, 17:46

Снаряд спочатку проходить повз вірменських позицій, потім робить розворот і б'є. Йдеться про баражуючий боєприпас азербайджанського виробництва, який отримав назву "Iti Qovan". Ці слова недавно були сказані президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим: в ...

З архіву ПУ. Тер носа і ховався за колоною: Тищенка "засікли" в Раді за дивним заняттям (відео)

субота, 24 жовтень 2020, 17:00

Після візиту до "куточка Добкіна" нардеп намагався голосувати із виключеною системою. У Раді помітили Миколу Тищенка, який належить до партії "Слуга народу", за дивними заняттями, передають Патріоти України. Поведінка депутата було, м'яко кажучи, незви...