Міністр оборони Росії Сергій Шойгу прокоментував зроблену в Афганістані 30 років тому фотографію, де він позує в компанії озброєних бойовиків, інформують Патріоти України.
"Цей знімок зроблений в Кабулі. На ньому поруч зі мною - моджахеди. Ми ще не пішли, а вони вже прийшли", - пояснив Шойгу. За словами глави Міноборони РФ, в той час руху "Талібан" ще не існувало.

До цього Шойгу заявляв, що нинішня ситуація в Афганістані набагато складніше, ніж в 80-х роках після виведення військ Радянської армії. Нагадаємо, під час війни в Афганістані (1979 - 1989 роки) моджахеди воювали проти радянської військової присутності і місцевих урядів.
Після закінчення конфлікту частина бойовиків перейшла до лав "Талібану". Радянські солдати в розмовах називали моджахедів "духами". За 10 років СРСР втратив 15 031 військового в Афганістані, більше 53 тисяч чоловік були поранені, понад 415 тисяч - хворіли на інфекційні захворювання. Однак дані до сих пір вважаються неповними, так як на початку війни уряд приховував факт протистояння і втрати.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...