"Уснул и не проснулся": Як командування РФ приховує причини загибелі "мобіків" (аудіо)

За даними Служби безпеки України, російське командування приховує причини загибелі "мобіків" перед новою хвилею мобілізації, щоб запобігти бунтам в армії. Про це стало відомо із нового перехоплення, яке СБУ оприлюднила 3 грудня, передають Патріоти України.

Деталі: У спецслужбі деталізують, що на аудіо сибірячка розповідає мобілізованому чоловікові, якого відправили воювати на Донецькому напрямку, про те, що мобілізовані повертаються додому у цинкових домовинах. І найбільше дивує родичів офіційна причина загибелі.

"Уже толпы мобилизованных домой обратно приезжают. В цинке. У нас в Сибири уже вообще до хр*на, чуть ли не каждый день пишут. Пишут, что самое интересное (про причину загибелі): "Уснул и не проснулся"…

Не то, чтобы там где-то на учениях, либо где-то там в боевых действиях… "Уснул и не проснулся". Вот, недавно, случай был. А он был там, на передке…", – бідкається жіночка.

Чоловік вважає очевидним, що таким чином командування намагається мінімізувати суспільну паніку перед новою хвилею мобілізації, яку в Росії планують провести в грудні. "Сейчас скажи, что пиз*ец, всё, все там… умрут нах*й, и х*й кто пойдёт больше", – пояснює він дружині.

Мовляв, "новобранці" і так деморалізовані. Частина з них калічать себе і навіть не доїжджають до війни. Ділиться власним досвідом перебування у наметовому містечку для мобілізованих у Новосибірську: "Там один, короче, себе вены вскрыл, второго порезали, третий от синьки сдох…".

В СБУ нагадують, що окупантів, які таки доїхали на війну в Україні, було ліквідовано вже понад 90 тисяч.

Російський командувач авіації отримав підозру - на його руках кров 23 загиблих жителів багатоповерхівки в Умані

вівторок, 28 листопад 2023, 14:59

Російський генерал-лейтенант– командувач дальньої авіації військово-повітряних сил РФ Сергій Кобилаш, який причетний до воєнних злочинів в Україні, отримав підозру. Про це повідомляє Служба безпеки України, передають Патріоти України. Він віддав наказ ...

Удар дронами по Смоленську: Експерт вказав на дуже важливий факт щодо МіГ-31К

вівторок, 28 листопад 2023, 14:28

Якщо у російському Смоленську під час атаки безпілотниками і справді під удар підпали ворожі винищувачі-перехоплювачі дальньої дії МіГ-31К - носії ракет "Кинджал", то це для України дуже хороша новина, передають Патріоти України. Супротивники більше не...