Усвідомлено відправляв солдатів "на забій": Цимбалюк поділився подробицями про знищеного на Донбасі російського генерала

Генерал-майор ЗС РФ Роман Кутузов, який був ліквідований 5 червня на Донбасі, презирливо ставився до особового складу та вважав його "гарматним м'ясом". Про це у своєму Telegram-каналі розповідає журналіст Роман Цимбалюк, передають Патріоти України.

За його словами, топ-офіцер, який був командиром 1 Армійського корпусу "ДНР", усвідомлено відправляв людей "на забій", розуміючи, які будуть втрати серед особового складу.

Журналіст зазначає, що Роман Кутузов зневажливо ставився до своїх підлеглих та вважав їх "гарматним м'ясом", яке необхідне для виконання поставлених завдань. У військовослужбовців морально-психологічний стан був дуже низьким і часто командири рот або батальйонів намагалися саботувати його накази.

За даними Цимбалюка, у ліквідованого генерал-майора ЗС РФ було поставлено завдання щодо окупації одного з міст Донецької області, через що він розпорядився, щоб командири 1-ї та 100-ї окремих мотострілецьких бригад особисто вели війська на штурм позицій ЗСУ. Усвідомлюючи свої перспективи у прямому бойовому зіткненні, підлеглі відмовилися виконувати наказ Романа Кутузова.

"Генерал-майор вирішив особисто очолити наступ і був знищений вогнем артилерії ЗС України" , - додав Цимбалюк у своїй публікації.

Варто зазначити, що Романа Кутузова було ліквідовано в неділю, 5 червня, під час боїв на території Луганської області. Вогнем артилерії ЗСУ генерал-майора російської армії знищили у напрямку траси Бахмут – Лисичанськ.

Протиправна ставка на корупційну "конячку" Орбана підвела: Генпрокурора Угорщини відправляють у відставку через скандальні дії у справі з Ощадбанком - ЗМІ

вівторок, 23 червень 2026, 14:32

Генеральний прокурор Угорщини Габор Балінт Надь може подати у відставку через справу з українським Ощадбанком. Про це повідомляє угорське видання HVG, посилаючись на заяву прем'єр-міністра Угорщини Петера Мадяра, передають Патріоти України. За словам...

Зеленський визначився, хто поїде головою делегації на конференцію до Гданська

вівторок, 23 червень 2026, 14:18

260620. Президент Володимир Зеленський не поїде до польського Гданська на конференцію з відновлення України, українську делегацію очолюватиме прем'єр-міністерка Юлія Свириденко, передають Патріоти України з посиланням на заяву Свириденко у її соцмережа...