"Усвідомлюю весь спектр задач": Новий командувач Сухопутних військ зробив першу публічну заяву на посаді

Новопризначений командувач Сухопутних військ Збройних сил України Олександр Павлюк зробив першу заяву на новій посаді, передають Патріоти України.

Він подякував президенту України, Уряду, Міністру оборони за довіру. «Найбільша, найчисельніша частина славного Українського Війська, що бере на себе основний удар противника, несе найважчий тягар війни — честь служити пліч-о-пліч з вами, мужні воїни! Усвідомлюю весь спектр задач, що стоять сьогодні перед нашими підрозділами та всією структурою Сухопутних військ», – написав Павлюк.

Олександр Павлюк також пообіцяв використовувати набутий досвід для розвитку Сухопутних військ та наближення перемоги.

Уроки з Конгресу

неділя, 21 квітень 2024, 4:08

Пізнє, але критично важливе рішення Палати представників Конгресу означає, що тисячі і тисячі найкращих синів і дочок України залишаться живі, а загарбницькі плани путіна підуть прахом. . Подумайте над цим, поки Україна видихнула з полегшенням.

"Янки, go home": Ключовий союзник Заходу проти ісламських терористів та російських найманців в Центральній Африці розриває військову співпрацю з США

неділя, 21 квітень 2024, 1:45

Чад - ключовий союзник Заходу в боротьбі з джихадистами і російським впливом в Африці, закликав США вивести свої війська з військової бази в країні. Цей крок було зроблено за місяць після того, як Нігер - ще один ключовий союзник Заходу в регіоні - при...