"Усвідомив одну таку доволі неприємну річ, спілкуючись із німцями. Вони нас вважають росіянами", - секретар РНБО

Німеччина продовжує постійно відкладати постачання зброї та всіляко зволікати у цьому надважливому для України питанні. Можливо, причину варто шукати у тому, що значна частина німців вважає українців росіянами. Таку думку в інтерв'ю висловив секретар РНБО Олексій Данілов, передають Патріоти України.

Він зазначив, що знає про це з власного досвіду.

У німців є провина за Другу світову війну, – Данілов

За словами секретаря РНБО, йому б дуже хотілося, щоб німці врешті-решт припинили коливання щодо теми озброєння українській армії та остаточно стали на бік світла у кривавій війні Росії проти України.

Також очільник Ради нацбезпеки й оборони пригадав, як мав дуже багато зустрічей із послами майже всіх країн-членів НАТО ще перед повномасштабним вторгненням Росії – після 30 жовтня 2021 роки, коли в західних ЗМІ стали говорити про можливий наступ. "Я для себе усвідомив одну таку доволі неприємну річ, спілкуючись із німцями. Вони нас вважають росіянами", – зазначив Данілов.

Він додав, що громадяни Німеччини таки не вважають, що українці є окремою нацією, народом. Мовляв, вважають, що українці з росіянами є геть однакові. "У них (німців – ред.) є певна провина за Другу світову війну. Вони вважають, що вони, вибачаючись перед росіянами, вони вибачились і перед нами. Це моя думка не як секретаря РНБО, а як громадянина та патріота", – зазначив глава РНБО.

"У нас відчуття волі є питанням №1. Для них ніколи такого відчуття не було. Для них є відчуття раба і відчуття господаря-царя для того, щоби бити лоба", – пояснив секретар РНБО.
Він також проаналізував, що росіяни справді постійно обирають собі "царів", а потім через певний час кажуть, що це були нелюди. Саме тому німецьке бачення українців є геть помилковим.
Джерело: 24 канал

Заарештовану в Хорватії яхту Медведчука продадуть: Що планують зробити із грошима

п’ятниця, 2 грудень 2022, 20:00

За даними видання The Guardian, суд Хорватії передав 92,5-метрову яхту Royal Romance українському агентству з розшуку та менеджменту активів. Агенти АРМА прилетіли до Хорватії і оглянули заарештовану яхту, що належить членам сім'ї народного депутата та...

Один з храмів Києво-Печерської лаври перейшов до ПЦУ - Євстратій Зоря

п’ятниця, 2 грудень 2022, 19:52

Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру зареєстровано як монастир у складі ПЦУ, інформують Патріоти України. Як повідомив у Facebook речник Православної церкви України Євстратій Зоря, відповідні дані внесені 2 грудня до Єдиного державного реєстру (450812...