"Усиленные патрули с необычными шевронами": Донеччани повідомляють про дивну активність окупантів у місті

Про причини посилення патрулів містяни не знають.

Жителі непідконтрольного Україні Донецька в соціальних мережах повідомляють про посилення патрулів членів НЗФ на центральних вулицях міста, передають Патріоти України.

За інформацією донеччан, в складі патрулів помічені співробітники «МВС ДНР» з незвичайними шевронами: «Донецьк. По центру міста спостерігаю якийсь нездоровий рух - посилені патрулі в складі ментів і комендачей з якимись досі небаченими шевронами!».
Про причини посилення патрулів містяни не повідомляють.

Хіти тижня. Білорусі приготуватися: На Росії розкрили задум Путіна з гучними перестановками в РФ

п’ятниця, 24 січень 2020, 16:30

Після того, як прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв заявив, що уряд в повному складі йде у відставку, і стало відомо ім'я його наступника, в мережі з'явилися прогнози наслідків таких рокіровок.

"Кто-нибудь, скажите уже этим чудесным людям, что Путин не освобождал Освенцим, и вообще к Красной Армии никакого отношения не имел. Так что скорее уж Зеленского надо благодарить", - Яковенко

п’ятниця, 24 січень 2020, 15:56

"Спасибо Путину, что создал эту Землю! Глава МИД Израиля Исраэль Кац лично поблагодарил Путина за то, что Красная Армия освободила узников Освенцима. Чуть позже свою благодарность за действия Красной Армии объявил Путину премьер Израиля Нетаньягу", - п...