"​Уточнення для всіх - Євгена Шевченка, який схвалив дії Лукашенка, з фракції "Слуг" поки ще ніхто не виключав", - політолог

"Уточнення для всіх - Євгена Шевченка, який схвалив дії Лукашенка, з фракції "Слуг" поки ще ніхто не виключав", - пише у своєму блозі Віктор Уколов, передають Патріоти України, і продовжує:

"Вони тільки підписи зібрали за виключення, але щоб його провести потрібно зібрати фракцію на засідання. Ви чули про засідання фракції сьогодні? На першому фото - Володимир Зеленський, який зробив Євгена Шевченка членом парламенту.

Збору підписів недостатньо - до реального голосування на фракції за виключення Шевченка хтось ще може передумати, раз вони ці підписи вже місяць збирали".

Кравчук розповів про свою найбільшу помилку на посаді президента України

четвер, 5 серпень 2021, 12:58

Перший президент України Леонід Кравчук назвав свою найбільшу помилку на посаді глави держави. Про це він розповів в інтерв'ю, відповідаючи на питання, про що він найбільше шкодує, якщо говорити про президентську каденцію, передають Патріоти України. "...

Влучили у будинок та поранили мирного жителя: Найманці "ДНР" обстріляли Красногорівку (фото)

четвер, 5 серпень 2021, 12:45

Вранці 5 серпня прифронтова Красногорівка піддалася обстрілу з боку НЗФ. Про це повідомляє глава ДонОДА Павло Кириленко, передають Патріоти України.