"Уверен, что эта история россиянам обязательно аукнется": Казанський - про військову операцію в Казахстані (відео)

Казанский про поступок Кремля в Казахстане: "Эта история россиянам еще аукнется"

Військова операція контингенту Збройних сил Росії у Казахстані матиме серйозні наслідки для Москви. Про це заявив відомий український журналіст та блогер Денис Казанський. У своєму YouTube-каналі журналіст зібрав свідчення казахів про те, як російські військові почали діяти після прибуття на територію країни, передають Патріоти України.

"По свидетельству очевидцев, подавлением антиправительственных выступлений занимались силовики без опознавательных знаков, которые общались между собой на русском языке. Российское издание "Сибирь. Реалии" приводит свидетельства участника протестов в Алматы, который рассказал, что в протестующих стреляли на поражение. Солдаты были все без опознавательных знаков в черной с ног до головы форме", - зазначив він.

Більш того, казахська мова місцевих силовиків змінилася заявами російською через гучномовець.

Схожі свідчення озвучила журналістам і кореспондент казахстанської редакції Forbes Ардак Букеєва, за словами якої команди місцевим силовикам віддавалися виключно російською мовою. Казанський зазначає, що свідчення надходять не від анонімних джерел, а від реальних людей. При цьому збираються докази того, що президенту Токаєву вдалося зберегти владу за допомогою російських військових.

"Именно россияне занимались подавлением вот этого недовольства в Казахстане. Да, скорее всего на какое-то время это еще продлит власть Токаева и позволит ему удержаться в своем кресле, но в историю этот инцидент уже навсегда войдет как ситуация, когда россияне из России приехали в Казахстан, чтобы стрелять в казахов, которые находятся на своей земле. И стреляли в них только за то, что они недовольны своими властями. Я уверен, что эта история россиянам еще однажды обязательно аукнется", - заявив він.

Окупанти намагалися вбити якомога більше людей: Нові деталі удару по колоні у Запоріжжі

субота, 1 жовтень 2022, 10:56

Російські військові модернізували ракети С-300, щоб вони вибухали одразу при дотику з землею. Це робиться для того, щоб під час обстрілів вбивати якомога більше людей. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський під час телемарафону "...

Поки росіяни без штанів воюють: Путін вийшов на сцену в куртці за 435 тисяч рублів

субота, 1 жовтень 2022, 10:50

У тому, що глава Кремля Путін давно "відірваний від реальності та народу", немає жодних сумнівів. Поки російські чоловіки "голі" та практично "босі" вирушають воювати з Україною, сам президент виходить на сцену на Червоній площі у куртці за 435 тисяч р...