"Уверен, что эта история россиянам обязательно аукнется": Казанський - про військову операцію в Казахстані (відео)

Казанский про поступок Кремля в Казахстане: "Эта история россиянам еще аукнется"

Військова операція контингенту Збройних сил Росії у Казахстані матиме серйозні наслідки для Москви. Про це заявив відомий український журналіст та блогер Денис Казанський. У своєму YouTube-каналі журналіст зібрав свідчення казахів про те, як російські військові почали діяти після прибуття на територію країни, передають Патріоти України.

"По свидетельству очевидцев, подавлением антиправительственных выступлений занимались силовики без опознавательных знаков, которые общались между собой на русском языке. Российское издание "Сибирь. Реалии" приводит свидетельства участника протестов в Алматы, который рассказал, что в протестующих стреляли на поражение. Солдаты были все без опознавательных знаков в черной с ног до головы форме", - зазначив він.

Більш того, казахська мова місцевих силовиків змінилася заявами російською через гучномовець.

Схожі свідчення озвучила журналістам і кореспондент казахстанської редакції Forbes Ардак Букеєва, за словами якої команди місцевим силовикам віддавалися виключно російською мовою. Казанський зазначає, що свідчення надходять не від анонімних джерел, а від реальних людей. При цьому збираються докази того, що президенту Токаєву вдалося зберегти владу за допомогою російських військових.

"Именно россияне занимались подавлением вот этого недовольства в Казахстане. Да, скорее всего на какое-то время это еще продлит власть Токаева и позволит ему удержаться в своем кресле, но в историю этот инцидент уже навсегда войдет как ситуация, когда россияне из России приехали в Казахстан, чтобы стрелять в казахов, которые находятся на своей земле. И стреляли в них только за то, что они недовольны своими властями. Я уверен, что эта история россиянам еще однажды обязательно аукнется", - заявив він.

"На жаль, не сидять без світла постійно": Скабєєва побідкалась, що "не всі українці страждають" (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:43

Російська пропагандистка Ольга Скабєєва цинічно побідкалася, що через дії терористів РФ "не всі українці зараз страждають". Її розлютило те, що в нашій державі більше не вимикають електрику. Про це вона сказала в етері свого пропагандистського шоу, пер...

"Не треба сюди їхати воювати": ЗСУ взяли у полон... Олександра Сергійовича Пушкіна (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:29

Бійці ЗСУ взяли в полон окупанта із Хабаровська, якого звуть Олександр Сергійович Пушкін. Він розповів, що потрапив до штрафбату армії РФ через відмову виконувати накази свого командира, відвоював там два дні і опинився у руках українських військових. ...