Увесь автопарк навіть у гаражі не вміщається: Показали особняк Разумкова під Києвом (відео)

Український державний і політичний діяч Дмитро Разумков зі своєю дружиною Юлією і двома синами живе в елітному особняку на Софіївській Борщагівці в Києві. Біля воріт будинку цілодобово чергує охорона, а в представницькій машині Toyota завжди чекає особистий водій. У програмі "Викриття" повідомляється, що обійшлася дорога покупка політику приблизно в 3,5 мільйона гривень. Також відомо, що він придбав будинок п'ять років тому, передають Патріоти України.

Крім котеджу площею в 500 квадратних метрів, на території двору також розташований гостьовий будиночок. Автопарк Разумкова не поміщається в гараж, тому кілька автомобілів стоять просто на вулиці.

Також на даху є сонячні батареї, а в саду ростуть фруктові дерева. Місцеві жителі всі знають свого відомого сусіда, а також говорять, що до його будинку веде ідеально укладена дорога.

Разумков зі своєю дружиною.

Саміт є ризикованішим для Байдена, ніж для Путіна, - Курт Волкер

понеділок, 14 червень 2021, 22:15

Американський дипломат Курт Волкер у своїй колонці для СEPA пояснює, яким може бути найкращий результат переговорів між президентами Росії та США. Патріоти України пропонують вам ознайомитися із його міркуваннями. Більшість спостерігачів цікавить майбу...

Недофюрер в істериці від стандартів незалежних ЗМІ: Путін розкритикував журналіста NBC

понеділок, 14 червень 2021, 21:14

Президент Росії Володимир Путін в ході інтерв'ю американському телеканалу NBC заявив, що журналіст Кир Сіммонс перебиває його і не дає сказати, якщо відповіді лідера РФ не подобаються. Розшифровку інтерв'ю Путіна американському каналу оприлюднили на са...