Уже не "спецоперація": Пєсков заявив про "готовність Росії досягти цілей в Україні іншими засобами"

Президент Росії Володимир Путін готовий до діалогу для досягнення мети так званої спеціальної військової операції іншими шляхами, ніж на полі бою. Про це заявив офіційний представник Кремля Дмитро Пєсков у інтерв'ю програмі «Москва. Кремль. Путін», передають Патріоти України.

«Президент Путін був, є і буде відкритий до будь-яких контактів для того, щоб добиватися виконання наших завдань іншими засобами, ніж СВО. Якщо це буде можливо, це буде краще», – сказав Пєсков.

Прессекретар російського диктатора наголосив, що такій можливості нібито перешкоджають країни Заходу, які «не надають іншого варіанту вирішення конфлікту в Україні, ніж на полі бою».

Раніше Пєсков, відповідаючи на запитання, чи Москва готова до переговорів з кимось із представників нинішньої київської влади, засумнівався в тому, що про це може йтися. Він пояснив, що це пов'язано з тим, що переговори з російською владою законодавчо заборонені в Україні.

Зараз ми наступаємо, а вони обороняються: Буданов розповів про втрати росіян

неділя, 24 вересень 2023, 23:42

Голова ГУР МО Кирило Буданов дав інтерв'ю західним ЗМІ. Однією з тим були втрати під час повномасштабної російсько-української війни, повідомляють Патріоти України. Буданов заявив, що втрати Росії вищі, ніж в України. І це попри те, що наші захисники н...

Москва забирає у Татарстану 80% прибутків, Чингізхан забирав 10%, - голова уряду у вигнанні

неділя, 24 вересень 2023, 23:36

Татари Татарстану прагнуть державної незалежності від Росії. У цьому переконаний голова уряду незалежного Татарстану у вигнанні Рафіс Кашапов, який з 2018 року проживає у Великій Британії. Про це політик заявив порталу "Новинарня", передають Патріоти У...