Уже не той настрій: Дружини окупантів із Бурятії записали звернення до влади з проханням повернути їхніх чоловіків додому (відео)

Дружини військових окупаційних військ РФ із Бурятії звернулися до влади з проханням повернути додому їхніх чоловіків із війни в Україні. За їхніми словами, окупанти виснажені "морально та фізично", передають Патріоти України.

Відповідне відеозвернення дружини окупантів із 5-ї окремої гвардійської Тацинської Червонопрапорної ордена Суворова 2-го ступеня танкової бригади РФ (військова частина 46108) адресували голові Бурятії Олексію Циденову. Вони поскаржилися, що їхні чоловіки не були вдома з того часу, як у січні 2022 року їх відправили на навчання до Білорусі.

"Військова частина 46108 задіяна на передових позиціях практично протягом п'яти місяців. Військовослужбовці виснажені морально та фізично, у всіх контузія легкого або середнього ступеня тяжкості", – розповіли вони.

Дружини окупантів також заявили, що у багатьох з їхніх чоловіків застуда та інші захворювання, і "через тривале перебування у важких військових умовах" їм потрібне медичне обстеження. Крім того, багатьом із них "не надавалася відпустка більше року".

У зв'язку з цим жінки звернулися до влади з проханням замінити їхніх чоловіків на позиціях в Україні іншими окупантами, які раніше не брали участі у війні.

У Криму на військовому аеродромі прогриміли вибухи, люди в паніці тікають з Новофедорівки (фото, відео)

вівторок, 9 серпень 2022, 17:07

У захопленому Російською Федерацією Криму сталися вибухи в районі військового аеродрому біля міста Саки, почалася пожежа. У Новофедорівці горіла злітна смуга і склади з боєприпасами, повідомляє в Telegram "Крым Сегодня. Новости", посилаючись на слова о...

Кулемет можна повертати на 360 градусів: ЗСУ отримали 50 новеньких турецьких бронеавтомобілів (відео)

вівторок, 9 серпень 2022, 16:24

Військові Збройних сил України відтепер матимуть у своєму розпорядженні партію "нульових" бронемашин - BMC Kirpi. Зазначається, що ця техніка турецького виробництва. Про прибуття техніки повідомив у своєму Telegram-каналі український народний депутат Ю...