
Дружини військових окупаційних військ РФ із Бурятії звернулися до влади з проханням повернути додому їхніх чоловіків із війни в Україні. За їхніми словами, окупанти виснажені "морально та фізично", передають Патріоти України.
"Військова частина 46108 задіяна на передових позиціях практично протягом п'яти місяців. Військовослужбовці виснажені морально та фізично, у всіх контузія легкого або середнього ступеня тяжкості", – розповіли вони.
Дружини окупантів також заявили, що у багатьох з їхніх чоловіків застуда та інші захворювання, і "через тривале перебування у важких військових умовах" їм потрібне медичне обстеження. Крім того, багатьом із них "не надавалася відпустка більше року".
У зв'язку з цим жінки звернулися до влади з проханням замінити їхніх чоловіків на позиціях в Україні іншими окупантами, які раніше не брали участі у війні.
На лівому березі Херсону морпіхи 34-ї окремої бригади морської піхоти спільно з тактичною групою ОТЦ "VIKTORi" СБУ знищили чергову російську гармату. Як повідомляє прес-служба бригади, окупанти намагалися приховати артилерійську систему серед дерев у л...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали: