
Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко раптово вирішив поміркувати про подальшу долю держави-терориста Росії та країн Організації договору колективної безпеки. Останні, на його думку, опиняться "під уламками", якщо РФ програє війну і розвалиться передають Патріоти України.
Про це нелегітимний білоруський лідер заявив під час засіданні ради колективної безпеки ОДКБ у Єревані, де озвучив пріоритети головування Білорусії в організації у 2023 році. Він вважає, що якщо РФ отримає поразку у нинішній війні, то організація припинить своє існування, повідомило російське видання "РІА Новини".
"Останнім часом у ЗМІ розвивається теза: доля ОДКБ залежить від "операції" Російської Федерації в Україні. Якщо Росія переможе, ОДКБ житиме; якщо, не дай Боже, не переможе, ОДКБ існувати не буде. І в наших країнах теж багато гарячих голів почали обговорювати цю проблему", – зазначив Лукашенко.
"Відчуваю, що ми дійшли єдиної думки: якщо, не дай Боже, впаде Росія, то під цими уламками – наше місце", – видав Лукашенко.Після цього він поспішив зауважити, що, звичайно, "ніхто нікуди не впаде", а ОДКБ існуватиме, і закликав країни до єдності.
Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...
Проникнення російських диверсійно-розвідувальних груп у межі Костянтинівки на Донеччині не свідчить про встановлення контролю над містом. Про це заявив голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко в інтерв'ю "Українському радіо", передают...