
Росія погодилася на взаємне припинення ударів по енергетичній інфраструктурі, оскільки сама страждає від українських атак. Про це в коментарі Youtube-каналу РБК-Україна заявив політтехнолог Тарас Загородній, передають Патріоти України.
На думку Загороднього, російський диктатор Володимир Путін під час переговорів з президентом США Дональдом Трампом спробував досягти бажаного. "Уся ця лірика, що не будуть бити по енергетиці - це означає тільки одне, росіяни дуже страждають від ударів по енергетиці. Тому що тільки в таких випадках вони починають жести доброї волі", - додав експерт.
Він підкреслив, що такі атаки - це важіль тиску України. СБУ за допомогою безпілотників системно пошкоджує нафтопереробні підприємства країни-агресора. "Уже полетіли ракети, що дуже неприємна новина для росіян. Щось важке почало прилітати, тому росіянам стало стрьомно", - уточнив Загородній.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....