
Росія погодилася на взаємне припинення ударів по енергетичній інфраструктурі, оскільки сама страждає від українських атак. Про це в коментарі Youtube-каналу РБК-Україна заявив політтехнолог Тарас Загородній, передають Патріоти України.
На думку Загороднього, російський диктатор Володимир Путін під час переговорів з президентом США Дональдом Трампом спробував досягти бажаного. "Уся ця лірика, що не будуть бити по енергетиці - це означає тільки одне, росіяни дуже страждають від ударів по енергетиці. Тому що тільки в таких випадках вони починають жести доброї волі", - додав експерт.
Він підкреслив, що такі атаки - це важіль тиску України. СБУ за допомогою безпілотників системно пошкоджує нафтопереробні підприємства країни-агресора. "Уже полетіли ракети, що дуже неприємна новина для росіян. Щось важке почало прилітати, тому росіянам стало стрьомно", - уточнив Загородній.
Внаслідок пожежі на «Комбінаті «Темп» Федерального агентства з державних резервів РФ у Рибінську Ярославської області вигоріли щонайменше 15 резервуарів з пальним і ще кілька були пошкоджені. Супутниковий знімок нафтобази опублікував Telegram-канал Exi...
Російські окупаційні війська розпочали літню наступальну кампанію та збільшили кількість штурмів, однак спроби росіян захопити панівні висоти не мають успіху, розповів військовий 54-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України Сергій Луговик у ...