
Росія погодилася на взаємне припинення ударів по енергетичній інфраструктурі, оскільки сама страждає від українських атак. Про це в коментарі Youtube-каналу РБК-Україна заявив політтехнолог Тарас Загородній, передають Патріоти України.
На думку Загороднього, російський диктатор Володимир Путін під час переговорів з президентом США Дональдом Трампом спробував досягти бажаного. "Уся ця лірика, що не будуть бити по енергетиці - це означає тільки одне, росіяни дуже страждають від ударів по енергетиці. Тому що тільки в таких випадках вони починають жести доброї волі", - додав експерт.
Він підкреслив, що такі атаки - це важіль тиску України. СБУ за допомогою безпілотників системно пошкоджує нафтопереробні підприємства країни-агресора. "Уже полетіли ракети, що дуже неприємна новина для росіян. Щось важке почало прилітати, тому росіянам стало стрьомно", - уточнив Загородній.
Україна і Росія провели 76 обмін полоненими. Додому повернулись 160 українців – усі військові, які перебували в неволі з 2022 року. Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (КШППВ) у п'ятницю, 26 червня, передають ...
На всій території анексованого півострова окупаційна влада запровадила режим "надзвичайної ситуації регіонального характеру", повідомив так званий губернатор Михайло Развожаєв, передають Патріоти України. Це пояснили потребою "розв'язати питання економ...