"В 90-е и то было легче!": Мсцеві розповіли про останні "покращення" в ОРДО

Своє існування місцеві жителі оцінюють, як «депресняк».

Жителі тимчасово непідконтрольних українському уряду територій Донецької області скаржаться на те, що їм стало дуже важко жити, і в 90-ті було набагато легше. Про це донеччани пишуть в соціальних мережах, передають Патріоти України.

«Что нам делать??? 90-е года были легче. Сейчас вообще неведение какое-то. Не успеваешь осмыслить цену на коммуналку, продукты, услуги, как они повышаются», — скаржаться місцеві.

За їхніми словами, в ОРДО насправді не підвищуються зарплати: «влада» говорить про підвищення, але при цьому скорочують ставки або зменшують премії і надбавки, і в результаті люди починають отримувати навіть менше, ніж раніше. «А что с зарплатами??? Якобы повышают… НО!!! В вузах сокращают ставки. И в результате преподаватели ДонНТУ никто не работает на ставку. Сокращение штатного расписание происходит ПОСТОЯННО!!! Вот сегодня с 0,8 ставки сократили всех до 0,7 ставки. Зачем это повышение зарплаты??? Люди после таких повышений получают меньше, чем до повышения», — поскаржились місцеві викладачі.

Україну таємно озброїли американськими ЗРК MAAWLR

середа, 24 червень 2026, 22:50

На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...

Все чітко прораховано: Зеленський зробив гучну заяву про операцію в Криму

середа, 24 червень 2026, 22:37

Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...