"В 90-е и то было легче!": Мсцеві розповіли про останні "покращення" в ОРДО

Своє існування місцеві жителі оцінюють, як «депресняк».

Жителі тимчасово непідконтрольних українському уряду територій Донецької області скаржаться на те, що їм стало дуже важко жити, і в 90-ті було набагато легше. Про це донеччани пишуть в соціальних мережах, передають Патріоти України.

«Что нам делать??? 90-е года были легче. Сейчас вообще неведение какое-то. Не успеваешь осмыслить цену на коммуналку, продукты, услуги, как они повышаются», — скаржаться місцеві.

За їхніми словами, в ОРДО насправді не підвищуються зарплати: «влада» говорить про підвищення, але при цьому скорочують ставки або зменшують премії і надбавки, і в результаті люди починають отримувати навіть менше, ніж раніше. «А что с зарплатами??? Якобы повышают… НО!!! В вузах сокращают ставки. И в результате преподаватели ДонНТУ никто не работает на ставку. Сокращение штатного расписание происходит ПОСТОЯННО!!! Вот сегодня с 0,8 ставки сократили всех до 0,7 ставки. Зачем это повышение зарплаты??? Люди после таких повышений получают меньше, чем до повышения», — поскаржились місцеві викладачі.

Українці та американці створили морський дрон-авіаносець SeaHive 5.0, озброєний роєм FPV-дронів

п’ятниця, 26 червень 2026, 12:28

Українська компанія Depthon Systems разом з американськими партнерами Red Cat створила новий морський безпілотник SeaHive 5.0, який несе на борту ударні FPV-дрони, передають Патріоти України з посиланням на виданні «Оборонка». Безпілотник атакує ворога...

США більше не є нейтральним посередником, а разом з нами виступають за територіальну цілісність України, - Макрон (відео)

п’ятниця, 26 червень 2026, 11:40

США вперше підтримали документ, у якому фактично відмовилися від ролі нейтрального посередника щодо України. Про це під час брифінгу на саміті Франція-Італія в місті Антіб заявив французький президент Еммануель Макрон, передають Патріоти України. . "В...