"В 90-е и то было легче!": Мсцеві розповіли про останні "покращення" в ОРДО

Своє існування місцеві жителі оцінюють, як «депресняк».

Жителі тимчасово непідконтрольних українському уряду територій Донецької області скаржаться на те, що їм стало дуже важко жити, і в 90-ті було набагато легше. Про це донеччани пишуть в соціальних мережах, передають Патріоти України.

«Что нам делать??? 90-е года были легче. Сейчас вообще неведение какое-то. Не успеваешь осмыслить цену на коммуналку, продукты, услуги, как они повышаются», — скаржаться місцеві.

За їхніми словами, в ОРДО насправді не підвищуються зарплати: «влада» говорить про підвищення, але при цьому скорочують ставки або зменшують премії і надбавки, і в результаті люди починають отримувати навіть менше, ніж раніше. «А что с зарплатами??? Якобы повышают… НО!!! В вузах сокращают ставки. И в результате преподаватели ДонНТУ никто не работает на ставку. Сокращение штатного расписание происходит ПОСТОЯННО!!! Вот сегодня с 0,8 ставки сократили всех до 0,7 ставки. Зачем это повышение зарплаты??? Люди после таких повышений получают меньше, чем до повышения», — поскаржились місцеві викладачі.

Удари посилюються. Міноборони України оголосило про закриття пляжного сезону у Криму

понеділок, 22 червень 2026, 18:20

Міністерство оборони України підтвердило, що в окупованому Криму протягом останніх днів було завдано ударів по низці ворожих цілей: об'єктах протиповітряної оборони, нафтобазі та газостанції. Таку заяву відомство оприлюднило 22 червня у Facebook, перед...

Щоб було кому воювати: У РФ запровадять обов'язковий курс із безпілотників для студентів, - ЦПД

понеділок, 22 червень 2026, 16:50

Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...