
Навесні керівництво Адміністрації та Служби безпеки президента наполягли на продовженні до 2030 року карантинних заходів, пов'язаних із коронавірусом, передають Патріоти України з посиланням на російський проєкт ВЧК-ОГПУ.
Абсолютно всі, хто перебуватиме за 20 і більше метрів від Путіна, здають тест на COVID-19. А ті, хто має контактувати з ним, проходять обов'язковий тижневий карантин. "Людей буквально зачиняють у перевірених готелях або пансіонатах (як правило, це підвідомчі заклади управсправами президента), дистанційно доставляють їжу та постійно перевіряють на наявність ковіду та ще приблизно 10-15 інфекцій", - ідеться в повідомленні.
У будівлі Адміністрації президента є спецлабораторія, яка значиться як військова частина ФСБ, де в людей беруть аналізи на наявність контактів з отруйними речовинами. Саме через небезпеку отруєння і продовжили обов'язкове тестування всіх, хто може вступити в контакт із Путіним. Крім того, ФСО посилила огляд і обшук усіх без винятку. Зазначається, що на інавгурацію Путіна і парад на 9 травня людей безпрецедентно обшукували.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....