
Навесні керівництво Адміністрації та Служби безпеки президента наполягли на продовженні до 2030 року карантинних заходів, пов'язаних із коронавірусом, передають Патріоти України з посиланням на російський проєкт ВЧК-ОГПУ.
Абсолютно всі, хто перебуватиме за 20 і більше метрів від Путіна, здають тест на COVID-19. А ті, хто має контактувати з ним, проходять обов'язковий тижневий карантин. "Людей буквально зачиняють у перевірених готелях або пансіонатах (як правило, це підвідомчі заклади управсправами президента), дистанційно доставляють їжу та постійно перевіряють на наявність ковіду та ще приблизно 10-15 інфекцій", - ідеться в повідомленні.
У будівлі Адміністрації президента є спецлабораторія, яка значиться як військова частина ФСБ, де в людей беруть аналізи на наявність контактів з отруйними речовинами. Саме через небезпеку отруєння і продовжили обов'язкове тестування всіх, хто може вступити в контакт із Путіним. Крім того, ФСО посилила огляд і обшук усіх без винятку. Зазначається, що на інавгурацію Путіна і парад на 9 травня людей безпрецедентно обшукували.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...