
Навесні керівництво Адміністрації та Служби безпеки президента наполягли на продовженні до 2030 року карантинних заходів, пов'язаних із коронавірусом, передають Патріоти України з посиланням на російський проєкт ВЧК-ОГПУ.
Абсолютно всі, хто перебуватиме за 20 і більше метрів від Путіна, здають тест на COVID-19. А ті, хто має контактувати з ним, проходять обов'язковий тижневий карантин. "Людей буквально зачиняють у перевірених готелях або пансіонатах (як правило, це підвідомчі заклади управсправами президента), дистанційно доставляють їжу та постійно перевіряють на наявність ковіду та ще приблизно 10-15 інфекцій", - ідеться в повідомленні.
У будівлі Адміністрації президента є спецлабораторія, яка значиться як військова частина ФСБ, де в людей беруть аналізи на наявність контактів з отруйними речовинами. Саме через небезпеку отруєння і продовжили обов'язкове тестування всіх, хто може вступити в контакт із Путіним. Крім того, ФСО посилила огляд і обшук усіх без винятку. Зазначається, що на інавгурацію Путіна і парад на 9 травня людей безпрецедентно обшукували.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...