У неділю, 18 лютого, польські протестувальники намагалися блокувати залізничні колії на станції "Дорогуськ". Про це повідомляють у Державній митній службі України, передають Патріоти України.
"Акція" на залізничній станції тривала з 15:30 по 17:30. На офіційній сторінці Держмитслужби у соціальній мережі Facebook зазначається, що польська поліція завадила блокуванню, після цього рух поїздів відбувався у штатному режимі.
На автомобільному напрямку сполучення пункту пропуску "Дорогуськ - Ягодин" з 9:00 рух вантажівок в обидві сторони було повністю заблоковано польськими фермерами. Держмитслужба зазначає, що не може підтвердити участь фермерів інших країн ЄС в цій акції протесту. "Всупереч обіцянкам мітингувальників пропускати швидкопсувні, небезпечні чи гуманітарні вантажі, з того часу кордон не перетнув жоден ваговоз. Пропуск рейсових автобусів здійснюється у звичному порядку, без черг", - йдеться у повідлмленні від 18:21.
Російські артисти продовжують скасовувати літні гастролі у Криму. Про це пише Крим.Реалії, аналізуючи повідомлення російських ЗМІ. Зокрема гуморист Володимир Винокур, який найближчими днями мав виступити в Керчі, Феодосії, Ялті та Сімферополі, відмовив...
. У Польщі правоохоронці затримали 36-річного громадянина України, якого підозрюють у публічних погрозах на адресу президента країни Кароля Навроцького. Затриманому можуть висунути обвинувачення за статтею Кримінального кодексу Польщі, яка передбачає в...