В армії РФ брак артилеристів, вони найчастіше підпадають під масову "денацифікацію" ЗСУ

Російська армія несе великі втрати у війні з Україною. На сьогодні особливий брак окупанти відчувають в артилеристах. Саме вони найчастіше підпадають під масову "денацифікацію" Збройними силами України, передають Патріоти України.

Документ, який демонструє втрати особового складу в російських артилерійських підрозділах, опублікував Telegram-канал "Досье Шпиона".

В розпорядження каналу потрапив список втрат 288-ї артилерійської бригади ЗС РФ, яка дислокується у п. Муліно Нижегородської області. Підрозділ знаходиться у складі 1-ї гвардійської танкової армії Західного військового округу РФ.

У списку поіменно перераховано всіх ліквідованих українськими захисниками артилеристів цієї бригади, а також поранених. Загалом у ньому 39 військовослужбовців ЗС РФ, з яких лише двоє – санітарні втрати, тобто ті, хто отримав поранення. Решта – "двохсоті".

В Telegram-каналі уточнили, що цей підрозділ знаходився на Ізюмському напрямку до контрнаступу української армії.

Артилеристи на сьогодні є найбільш потрібними фахівцями на полі бою. Тому такі великі втрати особового складу в артилерійських підрозділах завдають істотних збитків потенціалу армії РФ.

"Сам напівсліпий, живу на таблетках": Російський інструктор "втішив" мобілізованих заявою, що воювати доведеться всім (відео)

середа, 28 вересень 2022, 13:00

Так звана "часткова" мобілізація у Росії торкнулася абсолютно всіх. Інструктори відкрито кажуть, що на фронт відправлятимуть навіть тих, хто не підлягає призову. Зокрема, йдеться про людей з тяжкими хворобами та навіть з інвалідностями. Запис "мотиваці...

Українські військові підпалили техніку окупантів за допомогою... склянки (відео)

середа, 28 вересень 2022, 12:52

Для того, щоб підпалити автівку російських загарбників, українські воїни використали пластикову склянку. Відео з'явилось в «Оперативний ЗСУ», передають Патріоти України. На ньому помітно, як українські захисники з 60-ї бригади ЗСУ випробували черговий ...