В армії РФ брак артилеристів, вони найчастіше підпадають під масову "денацифікацію" ЗСУ

Російська армія несе великі втрати у війні з Україною. На сьогодні особливий брак окупанти відчувають в артилеристах. Саме вони найчастіше підпадають під масову "денацифікацію" Збройними силами України, передають Патріоти України.

Документ, який демонструє втрати особового складу в російських артилерійських підрозділах, опублікував Telegram-канал "Досье Шпиона".

В розпорядження каналу потрапив список втрат 288-ї артилерійської бригади ЗС РФ, яка дислокується у п. Муліно Нижегородської області. Підрозділ знаходиться у складі 1-ї гвардійської танкової армії Західного військового округу РФ.

У списку поіменно перераховано всіх ліквідованих українськими захисниками артилеристів цієї бригади, а також поранених. Загалом у ньому 39 військовослужбовців ЗС РФ, з яких лише двоє – санітарні втрати, тобто ті, хто отримав поранення. Решта – "двохсоті".

В Telegram-каналі уточнили, що цей підрозділ знаходився на Ізюмському напрямку до контрнаступу української армії.

Артилеристи на сьогодні є найбільш потрібними фахівцями на полі бою. Тому такі великі втрати особового складу в артилерійських підрозділах завдають істотних збитків потенціалу армії РФ.

"Вони по іншому не вміють": Жданов розповів про тактику Росії і дав прогноз, коли настане пік боїв на Донбасі

четвер, 2 лютий 2023, 10:22

Пік наступальної операції ворога і важких боїв за Донбас може статися в березні 2023 року, коли Росія перекине туди свої основні сили і підтягне техніку і озброєння. Військовий експерт Олег Жданов у коментарі ТСН зазначив, що Російська Федерація вже по...

Під річницю початку війни РФ може почати вторгнення на двох напрямках: Резніков назвав небезпечні місця та атакуючі сили ворога

четвер, 2 лютий 2023, 10:04

Міністр оборони Олексій Резніков закликав до нової військової допомоги Україні з боку країн НАТО, адже очікує наступу Росії на сході чи на півдні. Він вважає, що Росія може пов'язати новий наступ до річниці повномасштабного вторгнення. Про це Резніков ...