В армії РФ брак артилеристів, вони найчастіше підпадають під масову "денацифікацію" ЗСУ

Російська армія несе великі втрати у війні з Україною. На сьогодні особливий брак окупанти відчувають в артилеристах. Саме вони найчастіше підпадають під масову "денацифікацію" Збройними силами України, передають Патріоти України.

Документ, який демонструє втрати особового складу в російських артилерійських підрозділах, опублікував Telegram-канал "Досье Шпиона".

В розпорядження каналу потрапив список втрат 288-ї артилерійської бригади ЗС РФ, яка дислокується у п. Муліно Нижегородської області. Підрозділ знаходиться у складі 1-ї гвардійської танкової армії Західного військового округу РФ.

У списку поіменно перераховано всіх ліквідованих українськими захисниками артилеристів цієї бригади, а також поранених. Загалом у ньому 39 військовослужбовців ЗС РФ, з яких лише двоє – санітарні втрати, тобто ті, хто отримав поранення. Решта – "двохсоті".

В Telegram-каналі уточнили, що цей підрозділ знаходився на Ізюмському напрямку до контрнаступу української армії.

Артилеристи на сьогодні є найбільш потрібними фахівцями на полі бою. Тому такі великі втрати особового складу в артилерійських підрозділах завдають істотних збитків потенціалу армії РФ.

Утилізація "вагнерівців" в Малі: З'явився супутниковий знімок залишків Іл-76, котрий перевозив російських найманців

неділя, 1 жовтень 2023, 1:45

За кілька метрів від хвостової частини літака можна помітити обгорілий автомобіль. За словами журналістів, це бронемашина VP11 китайського виробництва. . У Мережі з'явилися супутникові знімки компанії Maxar із місця аварії транспортного літака Іл-7...

Бої на Таврійському напрямку: Генерал Тарнавський розповів про втрати окупантів

субота, 30 вересень 2023, 23:52

На Таврійському напрямку триває бойова робота Сил оборони. За останню добу втрати окупаційних військ РФ склали 248 осіб, з яких 84 – безповоротні. Про це повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія", бригадний генерал Олекс...