В Ашхабаді помер Гурбангули Бердимухамедов: Смерть туркменбаши приховують як державну таємницю

Причиною смерті називається гостра ниркова недостатність. Офіційного підтвердження або спростування цієї інформації немає.

Гурбангули Бердимухамедов пішов у відпустку 15 липня. Фото: УНІАН.

Помер президент Туркменістану Гурбангули Бердимухамедов. Про це повідомив директор Центру моніторингу євразійських проблем Аслан Рубаєв із посиланням на джерела в столиці республіки, передають Патріоти України із посиланням на видання "Говорит Москва".

За його словами, про смерть президента Туркменістану повідомили бізнесмени, що працюють в Ашхабаді, а спецслужби приховують цю інформацію. "Коли запитав, чи точно, вони сказали: є знайомі, які працюють у спецслужбах, вони передають, що це так, що це сталося, коли він вийшов у відпустку", - сказав Рубаєв.

Гурбангули Бердимухамедов пішов у відпустку 15 липня. Сьогодні про його смерть повідомив Telegram-канал El Murid, що спеціалізується на висвітленні подій в арабських країнах. Він посилався на неназвану туркменську опозицію. Днем раніше опозиційний YouTube-канал "Вільний Туркменістан" із посиланням на своїх кореспондентів в Ашхабаді повідомляв, що політик помер напередодні, 20 липня, у другій половині дня. Причиною смерті називається гостра ниркова недостатність. Офіційного підтвердження або спростування цієї інформації немає. Туркменістан вважається однією з найбільш інформаційно закритих країн.

Загиблий планував 23 лютого "выпить сто грамм и вспомнить присягу, данную Великой стране": Брат екс-директора "Інтера" розповів, чому йдеться саме про вбивство у вузькій компанії "регіоналів"

неділя, 23 лютий 2020, 10:08

Для Зеленського ця справа може стати тестом, чи його режим переслідуватиме лише патріотів за надумані замахи на 6-го президента, чи понесе родина топ-чиновника Януковича відповідальність за вбивство у своєму домі та лише у своїй компанії. Брат загиблог...

Хіти тижня. "Феерические долбо*бы!": "Победоносие" в "ЛНР" насмішило мережу (відео)

неділя, 23 лютий 2020, 10:00

Студентів місцевих вузів обрядили в шинелі і ватники, після чого змусили на морозі стояти на трасі.