В Ашхабаді помер Гурбангули Бердимухамедов: Смерть туркменбаши приховують як державну таємницю

Причиною смерті називається гостра ниркова недостатність. Офіційного підтвердження або спростування цієї інформації немає.

Гурбангули Бердимухамедов пішов у відпустку 15 липня. Фото: УНІАН.

Помер президент Туркменістану Гурбангули Бердимухамедов. Про це повідомив директор Центру моніторингу євразійських проблем Аслан Рубаєв із посиланням на джерела в столиці республіки, передають Патріоти України із посиланням на видання "Говорит Москва".

За його словами, про смерть президента Туркменістану повідомили бізнесмени, що працюють в Ашхабаді, а спецслужби приховують цю інформацію. "Коли запитав, чи точно, вони сказали: є знайомі, які працюють у спецслужбах, вони передають, що це так, що це сталося, коли він вийшов у відпустку", - сказав Рубаєв.

Гурбангули Бердимухамедов пішов у відпустку 15 липня. Сьогодні про його смерть повідомив Telegram-канал El Murid, що спеціалізується на висвітленні подій в арабських країнах. Він посилався на неназвану туркменську опозицію. Днем раніше опозиційний YouTube-канал "Вільний Туркменістан" із посиланням на своїх кореспондентів в Ашхабаді повідомляв, що політик помер напередодні, 20 липня, у другій половині дня. Причиною смерті називається гостра ниркова недостатність. Офіційного підтвердження або спростування цієї інформації немає. Туркменістан вважається однією з найбільш інформаційно закритих країн.

Російські медики були безсилі: Головного засекреченого підводника РФ вбив коронавірус

четвер, 26 листопад 2020, 13:30

Олексій Бурілічев помер 25 листопада в Москві, йому було 62 роки. З жовтня 2005 року і до кінця життя він очолював головне управління глибоководних досліджень Міноборони Росії - один з найбільш засекречених підрозділів російської армії.

Навчання не вдалися: У непідконтрольному Алчевську на власній міні підірвався представник НЗФ

четвер, 26 листопад 2020, 12:30

На непідконтрольною українському уряду території Луганської області поблизу Алчевська на полігоні «Центральний» підірвався член незаконних збройних формувань. Про це розповів телеграм-канал «Чіткий Луганськ», передають Патріоти України.