В Ашхабаді помер Гурбангули Бердимухамедов: Смерть туркменбаши приховують як державну таємницю

Причиною смерті називається гостра ниркова недостатність. Офіційного підтвердження або спростування цієї інформації немає.

Гурбангули Бердимухамедов пішов у відпустку 15 липня. Фото: УНІАН.

Помер президент Туркменістану Гурбангули Бердимухамедов. Про це повідомив директор Центру моніторингу євразійських проблем Аслан Рубаєв із посиланням на джерела в столиці республіки, передають Патріоти України із посиланням на видання "Говорит Москва".

За його словами, про смерть президента Туркменістану повідомили бізнесмени, що працюють в Ашхабаді, а спецслужби приховують цю інформацію. "Коли запитав, чи точно, вони сказали: є знайомі, які працюють у спецслужбах, вони передають, що це так, що це сталося, коли він вийшов у відпустку", - сказав Рубаєв.

Гурбангули Бердимухамедов пішов у відпустку 15 липня. Сьогодні про його смерть повідомив Telegram-канал El Murid, що спеціалізується на висвітленні подій в арабських країнах. Він посилався на неназвану туркменську опозицію. Днем раніше опозиційний YouTube-канал "Вільний Туркменістан" із посиланням на своїх кореспондентів в Ашхабаді повідомляв, що політик помер напередодні, 20 липня, у другій половині дня. Причиною смерті називається гостра ниркова недостатність. Офіційного підтвердження або спростування цієї інформації немає. Туркменістан вважається однією з найбільш інформаційно закритих країн.

Хіти тижня. "Шантаж Меркель" подолано - Путін домігся свого: Названо дату зустрічі "нормандської четвірки"

неділя, 17 листопад 2019, 23:55

"Принципова" саміт провідних лідерів ЄС з очільниками України та державою-агресором відбудеться після крайньої дати апеляції щодо спорудження "Північного потоку-2", котра припадає на 26 грудня. Зустріч лідерів країн "нормандської четвірки" згідно інфор...