В АТЕШ розповіли, який батальйон РФ підірвав Каховську ГЕС - один з окупантів вже розмріявся про знищення інших дамб

У партизанському русі "Атеш" назвали виконавців підриву Каховської ГЕС. За даними українських партизанів, теракт здійснили окупанти з 1 батальйон 205 мотострілецької бригади з міста Будьоннівськ Ставропольського краю, передають Патріоти України.

Відповідне повідомлення з'явилося в Telegram-каналі "Атеш". Тим часом один з одіозних окупантів-пропагандистів публічно визнав, що Росія вчинила цей страхітливий злочин.

В "Атеш" заявили, що підрив Каховської ГЕС здійснили окупанти з 1 батальйону 205 мотострілецької бригади з міста Будьоннівськ Ставропольського краю. Всім причетним, судячи з повідомлення, слід відтепер ходити, озираючись.

"Рух "АТЕШ" отримав інформацію, хто підірвав Каховську ГЕС. Це зробив 1 батальйон 205 мотострілецької бригади з міста Будьоннівськ Ставропольського краю. Ми вже розіслали орієнтири керівництва бригади та виконавців цього злочину нашим агентам. За таке мститимемося!" – зазначено у повідомленні.

Тим часом один із окупантів-пропагандистів, такий собі Єгор Гузенко (позивний "Тринадцятий"), який воює на Херсонщині, визнає, що це російська армія підірвала греблю Каховської ГЕС і закликає підривати й інші греблі на Дніпрі. На це звернув увагу український журналіст Денис Казанський.

Окупант визнав, що російські терористи висадили в повітря дамбу Каховської ГЕС, щоб зупинити контрнаступ української армії.

"Скільки, скільки я казав, що якось цю дамбу підірвуть, коли ми залишили Херсон... Дуже багато про це було, але мені не вірили. Точніше, вірили, але не всі. З тактичного погляду про наступ на Херсонському напрямку х* хли можуть забути. Це раз. І зараз питання у тому, наскільки ефективно, організовано евакуюють з островів наших хлопців.І з прибережної лінії перемістять на інші позиції. Питання лише у цьому. Якщо це питання пройде без втрат, то можна взагалі хоч усі греблі на Дніпрі попідривати нах*й – тільки на користь піде", – заявив злочинець.

Він мріє про повторні теракти вже на інших українських гідроспорудах. "Якщо все пройде за планом,як у пісні "Громадянської оборони", то на Дніпрі є ще інші ГЕС, з якими, я думаю, варто розібратися", – закликав окупант.


Робота розробника українських ракет "Нептун", "Стугна" і "Корсар" заблокована: Подробиці скандалу навколо КБ "Луч"

понеділок, 2 жовтень 2023, 9:59

Держаудитслужба заблокувала роботу єдиного в Україні виробника високоточної зброї - Державного Київського конструкторського бюро "Луч", яке розроблює ракети "Нептун", "Стугна", "Корсар". Про це заявляють на самому підприємстві, що викликало бурю невдов...

"Припинення допомоги Україні - гірше за Афганістан у 10 разів": Сенатор- республіканець звернувся до Трампа та його послідовників через урізання 24 млрд з бюджету США для України

понеділок, 2 жовтень 2023, 9:32

Сенатор від Республіканської партії Ліндсі Грем заявив, що припинення допомоги Україні з боку США буде "вдесятеро гірше за Афганістан". Про це він повідомив в ефірі Face the Nacion. "Найбільша помилка, яку ми зробили з часів війни з тероризмом, – це ви...