
Нещодавно у Київській області правоохоронці затримали ченця УПЦ МП за роботу на Росію, а декілька днів тому на в'їзді до Києва прикордонники затримали священника УПЦ МП, у телефоні якого знайшли подяку від "колег" з російської Твєрі та російські контакти. Про це інформує ДПСУ, передають Патріоти України.
Прикордонники перевірили інформацію щодо священнослужителя по базах даних та відкритих джерелах і з'ясували, що уродженець Житомирської області 1974 року народження, донедавна був настоятелем одного з храмів УПЦ МП на території Київщини.
У його мобільному телефоні прикордонники виявили номера російських операторів, літературу російського походження та подяку від голови Твєрьської митрополії РФ, яку вручили за "добросовісну працю" під час проходження практики у лютому 2023 року, тобто коли вже як рік тривала повномасштабна збройна агресія РФ проти України.

Також у клірика знайшли й друковану літературу російського походження. Зазначається, що для "сповіді" священника передали співробітникам СБУ, оскільки виникла підозра щодо його можливої причетності до диверсійної діяльності країни-агресора на території нашої країни.

У київській лікарні обірвалося життя 30-річної Дар’ї Гончар та її матері. Жінки отримали важкі поранення під час російського обстрілу столиці в ніч проти 2 червня, намагаючись дістатися укриття, передають Патріоти України з посиланням на медіа «#ШОТАМ»...
У Державній думі Російської Федерації пролунала ініціатива щодо запровадження повноцінних уроків початкової військової підготовки для школярів, починаючи з 5 класу, передають Патріоти України. За словами членів профільного комітету з питань СНД, дітей ...