
Нещодавно у Київській області правоохоронці затримали ченця УПЦ МП за роботу на Росію, а декілька днів тому на в'їзді до Києва прикордонники затримали священника УПЦ МП, у телефоні якого знайшли подяку від "колег" з російської Твєрі та російські контакти. Про це інформує ДПСУ, передають Патріоти України.
Прикордонники перевірили інформацію щодо священнослужителя по базах даних та відкритих джерелах і з'ясували, що уродженець Житомирської області 1974 року народження, донедавна був настоятелем одного з храмів УПЦ МП на території Київщини.
У його мобільному телефоні прикордонники виявили номера російських операторів, літературу російського походження та подяку від голови Твєрьської митрополії РФ, яку вручили за "добросовісну працю" під час проходження практики у лютому 2023 року, тобто коли вже як рік тривала повномасштабна збройна агресія РФ проти України.

Також у клірика знайшли й друковану літературу російського походження. Зазначається, що для "сповіді" священника передали співробітникам СБУ, оскільки виникла підозра щодо його можливої причетності до диверсійної діяльності країни-агресора на території нашої країни.

В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...