
Нещодавно у Київській області правоохоронці затримали ченця УПЦ МП за роботу на Росію, а декілька днів тому на в'їзді до Києва прикордонники затримали священника УПЦ МП, у телефоні якого знайшли подяку від "колег" з російської Твєрі та російські контакти. Про це інформує ДПСУ, передають Патріоти України.
Прикордонники перевірили інформацію щодо священнослужителя по базах даних та відкритих джерелах і з'ясували, що уродженець Житомирської області 1974 року народження, донедавна був настоятелем одного з храмів УПЦ МП на території Київщини.
У його мобільному телефоні прикордонники виявили номера російських операторів, літературу російського походження та подяку від голови Твєрьської митрополії РФ, яку вручили за "добросовісну працю" під час проходження практики у лютому 2023 року, тобто коли вже як рік тривала повномасштабна збройна агресія РФ проти України.

Також у клірика знайшли й друковану літературу російського походження. Зазначається, що для "сповіді" священника передали співробітникам СБУ, оскільки виникла підозра щодо його можливої причетності до диверсійної діяльності країни-агресора на території нашої країни.

Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...