
"Цей завод Юрій Бойко фактично відмутив ще за Януковича, коли був міністром. Але спочатку підприємство було оформлене на його менеджерів. Тепер же сім'я Бойка вже офіційно контролюватиме найважливіше оборонне виробництво ("Зоря"- найбільший виробник вибухових речовин у країні)", - пише Казанський.
За паперами активами заводу володіє син Юрія Бойка. Казанський зазначив, що легалізуватися власником активів "Зорі" йому дозволив Антимонопольний комітет.
"Як дивно щастить Юрію Бойку, чи не так? Його партнер Фірташ - під санкціями. Соратник по партії ОПЗЖ Медведчук - під санкціями і під арештом. А в самого Бойка все чудово. Мало того, що немає ніякого розслідування у справі про вишки, так ще й за вкрадений у держави казенний завод "Зоря" ніхто не пред'явив. Скрізь зелене світло", - пише журналіст.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...