В деокупованому Ізюмі знайшли ще два масових поховання

В деокупованому Ізюмі знайшли ще два масові поховання. Про це повідомив президент Володимир Зеленський в інтерв'ю CBS, передають Патріоти України.

"Сьогодні я отримав додаткову інформацію. Знайшли ще дві братські могили, великі могили з сотнями людей. Йдеться про маленьке містечко Ізюм, ви ж знаєте? У маленькому містечку ще дві братські могили. Ось що відбувається", - сказав він.

Зеленський назвав санкції проти Росії справедливими і наполягає, що світ має продовжувати санкційний тиск на режим Путіна.

Масове поховання в Ізюмі

23 вересня перший заступник начальника Головного слідчого управління Національної поліції України, полковник поліції Сергій Пантелеєв повідомив, що процес ексгумації наближається до завершення і на той момент поліцією піднято було із землі 427 тіл наших громадян, з яких 202 — це тіла жінок, 189 тіл чоловіків, 5 — дітей. Також у братській могилі в цьому місті було виявлено 21 тіло українських військовослужбовців.

На початку вересня ЗСУ здійснили успішний контрнаступ у Харківській області, звільнивши майже всі окуповані території області. 10 вересня Збройні сили України звільнили від окупантів Ізюм. Самопроголошений "мер" Ізюма покинув місто ще до початку взяття його силами ЗСУ.

"Ніхто не вірив, що можна утримати місто більше тижня, максимум двох": У Міноборони розкрили, хто і як очолює оборону Бахмута

вівторок, 21 березень 2023, 6:06

У Міністерстві оборони повідомили, що обороною Бахмута керує бригадний генерал Андрій Гнатов. Про це зокрема повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр у Telegram. За її словами, безпосередньо у Бахмуті здійснюють оборону комбриги 93-ї бригади ...

Тримайте слово, панове! МЗС України викликав посла Ізраїлю, щоб висловити невдоволення - ЗМІ

вівторок, 21 березень 2023, 5:54

Міністерство закордонних справ України 20 березня викликало посла Ізраїлю в Україні Міхаеля Бродського для обговорення виконання домовленостей, досягнутих під час візиту міністра закордонних справ Ізраїлю Елі Коена до Києва в середині лютого. Джерело: ...