У держбюджеті є зайвий мільярд? У команді Зеленського наполягають на перенесенні АП з Банкової

Олександр Данилюк вважає перебільшенням інформацію про складнощі реалізувати такий крок, пов'язані із забезпеченням таємності і безпеки.

Олександр Данилюк. Фото: Главком.

Радник Володимира Зеленського та екс-міністр фінансів Олександр Данилюк підтримує перенесення Адміністрації президента з вулиці Банкової в інше місце, і вважає такий крок символом нового мислення. Про це він сказав в ході зустрічі з представниками Європейської бізнес асоціації в четвер, передають Патріоти України.

"Я б хотів, щоб дійсно це переміщення відбулося", – сказав Данилюк. Він уточнив, що це не найважливіше рішення, але при бажанні перенесення АП "можна провести оперативно".

"Переїзд – це скоріше символ... Всередині команди це буде важливо – відірватися від старих реалій, принципів, від стін. Якщо цим зайнятися, я думаю, ми зробимо це досить швидко", – вважає Данилюк.

"Я, звичайно, більшу частину життя провів у приватному секторі, але побув у приміщеннях Кабміну і Адміністрації президента, скажу, що відчуття там моторошно дискомфортні", - додав він.

Данилюк вважає перебільшенням інформацію про складнощі реалізувати такий крок, пов'язані із забезпеченням таємності і безпеки. "Прийняв рішення - переїхав. Крапка. Всі ці розмови про "секретні" телефони... У моєму кабінеті було сім "секретних" телефонів. Як ви думаєте, як часто я ними користувався? Я б не хотів, щоб мене слухали все, включаючи росіян. Тому що зв'язок з "тих" часів ще. Тому Whatsapp - так, найсекретніша комунікація. Все це можна зробити на сучасному рівні з новими технологіями і набагато дешевше, ніж підтримувати стару інфраструктуру, яка, найголовніше, неефективна", - сказав він.

Подароване Україні обладнання покривається пилом у контейнерах, - міністр оборони Канади

середа, 17 липень 2019, 20:57

Харджит Саджан закликав новий уряд України якомога швидше визначитися з оборонними потребами та власним баченням канадської військової місії. Отримане від міжнародних союзників військове обладнання часом простоює в Україні на складах. Про це в інтерв'ю...

"Ми тут подумали": Зеленський зустрічався з Ахметовим і розповів тому, що він винен

середа, 17 липень 2019, 20:50

Президент Володимир Зеленський зустрічався з олігархом Рінатом Ахметовим і розповів про фінансові зобов'язання перед Україною, а саме інвестиції в медицину та інфраструктуру Донбасу, повідомляють Патріоти України з посиланням на YouTube-каналі "Зе!През...