У держбюджеті є зайвий мільярд? У команді Зеленського наполягають на перенесенні АП з Банкової

Олександр Данилюк вважає перебільшенням інформацію про складнощі реалізувати такий крок, пов'язані із забезпеченням таємності і безпеки.

Олександр Данилюк. Фото: Главком.

Радник Володимира Зеленського та екс-міністр фінансів Олександр Данилюк підтримує перенесення Адміністрації президента з вулиці Банкової в інше місце, і вважає такий крок символом нового мислення. Про це він сказав в ході зустрічі з представниками Європейської бізнес асоціації в четвер, передають Патріоти України.

"Я б хотів, щоб дійсно це переміщення відбулося", – сказав Данилюк. Він уточнив, що це не найважливіше рішення, але при бажанні перенесення АП "можна провести оперативно".

"Переїзд – це скоріше символ... Всередині команди це буде важливо – відірватися від старих реалій, принципів, від стін. Якщо цим зайнятися, я думаю, ми зробимо це досить швидко", – вважає Данилюк.

"Я, звичайно, більшу частину життя провів у приватному секторі, але побув у приміщеннях Кабміну і Адміністрації президента, скажу, що відчуття там моторошно дискомфортні", - додав він.

Данилюк вважає перебільшенням інформацію про складнощі реалізувати такий крок, пов'язані із забезпеченням таємності і безпеки. "Прийняв рішення - переїхав. Крапка. Всі ці розмови про "секретні" телефони... У моєму кабінеті було сім "секретних" телефонів. Як ви думаєте, як часто я ними користувався? Я б не хотів, щоб мене слухали все, включаючи росіян. Тому що зв'язок з "тих" часів ще. Тому Whatsapp - так, найсекретніша комунікація. Все це можна зробити на сучасному рівні з новими технологіями і набагато дешевше, ніж підтримувати стару інфраструктуру, яка, найголовніше, неефективна", - сказав він.

Хіти тижня. "Я сьогодні не виспався": Зеленський відзначився дивною поведінкою під час виступу на форумі YES (відео)

неділя, 15 вересень 2019, 9:00

Не знайшовши свій листок з підготовленою промовою, гарант вирішив імпровізувати. На форумі YES в Києві глава України відзначився дивним виступом. Свою промову Володимир Зеленський почав чистою англійською мовою, після чого влаштував "інтерактив" з зало...

Бюджет Києва освоюватиме президентський губернатор з "диктаторськими повноваженнями": Закон про столицю від ЗеКоманди ліквідує реальне самоуправління

неділя, 15 вересень 2019, 8:43

Конфліктну схему двовладдя намагаються узаконити, голову КМДА з функціоналом керівника виконавчої влади призначатиме президент України, а кияни обиратимуть собі лише законодавчі органи влади​ - Київраду та районні ради. Народні депутати від фракції “Сл...