У Держдумі РФ обламали "інтеграторів Донбасу в "рідну г*вень"

Володимир Джабаров. Фото: РБК.

Росія ніколи не розглядала Донбас, Луганськ, Донецьк як необхідні їй регіони. Відносини Донецька та Луганська з Києвом - це "суто внутрішня справа". Про це в інтерв'ю радіостанції "Говорит Москва" заявив перший заступник голови комітету Ради Федерації з міжнародних справ Володимир Джабаров, інформують Патріоти України.

Так він прокоментував слова терориста Олександра Бородая про те, що республіки Донбасу "скоро стануть частиною РФ "де-юре". "Я не погоджуюсь із паном Бородаєм, бо Росія до сьогодні визнає Донецьк і Луганськ територією України. ...У нас є Мінський процес, у межах якого обговорюється питання про надання цим територіям особливого статусу", - сказав Джабаров.

Російський чиновник назвав питання відносин із Києвом "суто внутрішньою справою "ДНР" і "ЛНР". "Росія ніколи не розглядала Донбас, Луганськ, Донецьк як необхідні їй регіони. Ми розглядали ці регіони як території, де проживають російськомовні люди. Росіяни за національністю, а також багато росіян за духом. Ми спостерігали за тим, що відбувається", - підкреслив Джабаров.

"Навпаки, Донбас і Луганськ могли б стати тими регіонами, які прокладуть місток між Росією та Україною для того, щоб нормалізувати наші відносини", - додав він.

Для примусової доставки: Суд дозволив затримання Шарія

вівторок, 2 березень 2021, 12:45

За даними СБУ, блогер з 2012 року сприяв державним та неурядовим структурам РФ у проведенні спеціальних інформаційних операцій проти України. Печерський районний суд Києва дав дозвіл на затримати підозрюваного у державній зраді Анатолія Шарія. Про це п...

З архіву ПУ. "Справжній паспорт покажіть!": Журналіста з Криму не пустили до Норвегії через Росію

вівторок, 2 березень 2021, 12:00

Олександру Мащенку запропонували подорожувати в Норвегію без візи з українським біометричним паспортом. Журналісту російської "Парламентской газеты" Олександру Мащенку, який проживає в Криму, відмовили у в'їзді в Норвегію через російський закордонний п...