У Держдумі РФ обламали "інтеграторів Донбасу в "рідну г*вень"

Володимир Джабаров. Фото: РБК.

Росія ніколи не розглядала Донбас, Луганськ, Донецьк як необхідні їй регіони. Відносини Донецька та Луганська з Києвом - це "суто внутрішня справа". Про це в інтерв'ю радіостанції "Говорит Москва" заявив перший заступник голови комітету Ради Федерації з міжнародних справ Володимир Джабаров, інформують Патріоти України.

Так він прокоментував слова терориста Олександра Бородая про те, що республіки Донбасу "скоро стануть частиною РФ "де-юре". "Я не погоджуюсь із паном Бородаєм, бо Росія до сьогодні визнає Донецьк і Луганськ територією України. ...У нас є Мінський процес, у межах якого обговорюється питання про надання цим територіям особливого статусу", - сказав Джабаров.

Російський чиновник назвав питання відносин із Києвом "суто внутрішньою справою "ДНР" і "ЛНР". "Росія ніколи не розглядала Донбас, Луганськ, Донецьк як необхідні їй регіони. Ми розглядали ці регіони як території, де проживають російськомовні люди. Росіяни за національністю, а також багато росіян за духом. Ми спостерігали за тим, що відбувається", - підкреслив Джабаров.

"Навпаки, Донбас і Луганськ могли б стати тими регіонами, які прокладуть місток між Росією та Україною для того, щоб нормалізувати наші відносини", - додав він.

Хіти тижня. Білоруси відчули власну силу: У Борисові протестуючі змусили силовиків Лукашенка тікати (відео)

середа, 12 серпень 2020, 12:00

По різних містах країни другий вечір поспіль триває протистояння. У 140-тисячному райцентрі Мінської області мітінгарі змогли зайняти центр міста і прогнати загони міліції, повідомляють Патріоти України з посиланням на телеграм-канал nexta_live.

Серйозний удар по режиму: Євросоюз відмовився визнати перемогу Лукашенка на виборах

середа, 12 серпень 2020, 10:24

В ЄС заявили, що вибори президента Білорусі не були вільними та справедливими, а щодо відповідальних за поліцейське насильство на протестах можуть ввести санкції. Про це йдеться в поширеній у вівторок заяві верховного представника Європейського Союзу і...