У "ДНР" паніка через українські винищувачі над небом "молодої республіки" (фото)

Підрозділи НВФ «ДНР» нібито помітили у районі непідконтрольного Україні Тельманово другий за тиждень винищувач ЗСУ. Про це повідомляють підконтрольні ОРДО паблики, передають Патріоти України.
Ресурси публікують фотографію, на якій нібито помічено "український винищувач, який спробував наблизитися до лінії бойового дотику на південному заході "ДНР". Пабліки з посиланням на очевидців пишуть, що бойовий літак рухався із західного напрямку у бік російського кордону, проте, не долетівши до лінії бойового дотику кілька кілометрів, розвернувся в північному напрямку. Телеграм-канали ОРДО уточнюють:

«Патруль ОБСЕ, находясь в подконтрольном Киеву селе Орловское, неподалеку от Мариуполя, зафиксировали пролет реактивного самолета. След воздушного судна было видно из Тельманово. Местные жители, отвыкшие от авиации, зафиксировали его на фото. Самолет летел со стороны территорий, которые заняты ВСУ. И направлялся он в сторону границы с Российской Федерацией. Дальнейший маршрут самолета проследить не удалось».


РФ кидає на штурм кращі підрозділи: У Сухопутних військах розповіли про ситуацію під Бахмутом

вівторок, 28 березень 2023, 21:29

Ситуація на Бахмутському напрямку залишається контрольованою, але російські загарбники кидають на штурм українських позицій свої кращі підрозділи. Про це повідомляють Сухопутні війська Збройних сил України, передають Патріоти України. Загарбники продов...

Після інциденту з російським винищувачем: США змінили маршрути розвідувальних дронів над Чорним морем

вівторок, 28 березень 2023, 21:00

Після інциденту з російським винищувачем США вирішили направити свої розвідувальні БПЛА далі на південь над Чорним морем. Таке рішення обмежує здатність збирати розвіддані. Про це повідомляє CNN із посиланням на високопоставленого американського військ...