У Дональда будуть проблеми? Під час обшуків у Трампа знайшли 11 комплектів секретних документів

Федеральне бюро розслідувань під час обшуків 45-го президента США Дональда Трампа виявило 11 комплектів секретних документів, повідомляють Патріоти України із посиланням на WSJ.

Як йдеться у повідомленні, документи знайшли під час обшуків у маєтку Трампа у Мар-а-Лаго. Частина була позначена як цілком секретні і призначалися для доступу лише у спеціальних державних установах.

Агенти ФБР вилучили близько 20 коробок з речами, папки з фотографіями та помилування прихильника Трампа Роджера Стоуна. У матеріалах, з яким ознайомилися журналісти, йдеться, що слідство отримало чотири комплекти абсолютно секретних документів, три комплекти секретних документів та комплекти конфіденційних документів. Докладнішої інформації про їх зміст немає.

За словами адвоката Трампа, він використав свої повноваження для розсекречення деяких матеріалів перед тим, як залишити свою посаду. 9 серпня ФБР провело обшук у резиденції колишнього президента США Дональда Трампа у Мар-а-Лаго, штат Флорида.


"Жорстка посадка": Спецпризначенці знищили ворожий гелікоптер Ка-52 на Запорізькому напрямку (відео)

понеділок, 3 жовтень 2022, 11:56

Спецпризначенці ЦСО "А" СБУ знищили російський гелікоптер Ка-52 на Запорізькому напрямку. Про це повідомила пресслужба СБУ, передають Патріоти України.

"Велика радість - ми втратили сина": Батьки вбитого терориста Захарченка прокоментували "приєднання "ДНР" до РФ

понеділок, 3 жовтень 2022, 11:44

Батьки вбитого терориста так званої "ДНР" Олександра Захарченка під час коментаря журналісту з приводу "приєднання ДНР до Росії" заявили, що смерть їхнього сина з це "велика радість", передають Патріоти України.