
Міністри українського уряду повинні отримувати не менше, як 100 тисяч гривень заробітної плати на місяць. Таку думку в ефірі 24 каналу висловив міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та віцепрем'єр Олексій Резніков, зазначають Патріоти України.
На його переконання, це зменшить корупційні ризики. Адже міністри зможуть зосередитися на службі.
«Важко придумати вищий рівень відповідальності. Тому я вважаю, до 100 тисяч гривень – це точно мала б бути нормальна розумна заробітна платня. Тим більше, що такі зарплати є в Україні», – каже віцепрем'єр.
Наприклад, по 200 тисяч отримують судді. А «провідний залізничник України» Сергій Лещенко – ще більше, нагадують численні пабліки.
«Це не такі вже шалені гроші, але це зменшить ризики (корупції). Корупція є навіть у найцивілізованіших країнах, просто її масштаб – різний. А спокуса – так, вона завжди може бути», – підсумував Олексій Резніков.Масовані атаки українських безпілотників перевантажують російську ППО та вже вивели з ладу близько 20% нафтопереробних потужностей РФ, передають Патріоти України з посиланням на The Wall Street Journal. Ефективність далекобійних ударів. Збільшення кіль...
Масовані атаки українських безпілотників перевантажують російську ППО та вже вивели з ладу близько 20% нафтопереробних потужностей РФ, передають Патріоти України з посиланням на The Wall Street Journal. Ефективність далекобійних ударів. Збільшення кіль...