
В окупованому Енергодарі паніка через недавній обстріл Запорізької АЕС, яка розташована у місті, росіяни ховають між енергоблоками важку зброю. Про це сказав мер Енергодара Дмитро Орлов в ефірі телемарафону, передають Патріоти України.
"Звичайно, є паніка в місті і ми розуміємо, що зараз буде наступна хвиля бажаючих евакуюватися на підконтрольну ЗСУ територію", - сказав він. За словами мера, через обстріл частина міста залишилась без енергопостачання.
Орлов зазначив, що окупанти ховають на станції дуже багато зброї, яку використовують поблизу атомних енергоблоків.
"Вони ховають важку зброю, тобто ракетні системи залпового вогню, між енергоблоків. Тобто вони трохи відходять і обстрілюють протилежний бік Дніпра, місто Нікополь, Марганець та Запорізький напрямок. А потім ховають ці системи між енергоблоками", - пояснив він.
Мер Енергодара не виключає, що на Запорізькій АЕС є замінування і плануються різного характеру провокативні дії. "Це може стати наступною проблемою по забезпеченню фахівцями, які експлуатують АЕС", - повідомив він.
Під час відкриття погруддя Івана Мазепи у Києво-Печерській лаврі президент заявив, що Україна відновлює історичну справедливість. При цьому голова держави зазначив, що погруддя у Лавры замало для великого сина і проєвропейського поводиря українського н...
26 червня 2026 року було підтверджено повернення атомного ракетного крейсера "Адмірал Нахімов" класу "Кіров" Військово-морського флоту Росії до рідного порту Сєвероморськ – вперше за 29 років перебування поза ладом на модернізації, передають Патріоти У...