
В Енергодарі помер водолаз Запорізької АЕС, якого напередодні до стану коми побили окупанти. Про це повідомив міський голова Енергодара Дмитро Орлов, передають Патріоти України.
"Енергодар під окупацією нелюдей зазнає страшних і незворотних втрат. Сьогодні, 3 липня, пішов з життя водолаз гідроцеху Запорізькоі АЕС Андрій Гончарук.
Нагадаємо, що кілька днів тому працівника атомної електростанції, досвідченого і професійного водолаза вкрай жорстоко побили окупанти. Від чоловіка вимагали пірнати в бризгальний басейн ЗАЕС, і після його відмови монстри в людському обличчі закатували Андрія Гончарука", - розповів він.
За словами Орлова, із численними тілесними ушкодженнями у стані коми чоловіка доправили до лікарні, але травми виявилися несумісними з життям, і сьогодні Гончарук помер, так і не прийшовши до тями.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...