У Запорізькій області окупанти продовжують евакуацію населення, але залишають на робочих місцях лікарів. Люди неохоче залишають свої домівки, зазначають Патріоти України.
Як повідомили в Генеральному штабі Збройних сил України, 8 травня російські окупанти розпочали вивезення з міста Кам’янка-Дніпровська Запорізької області дітей дошкільного та шкільного віку разом з батьками, а також освітян та інших працівників бюджетної сфери.
Зазначається, що охочих виявилось небагато. При цьому вказано, що людей вивозять до Бердянська.
"Водночас усіх медичних працівників місцевої лікарні викликано на роботу", - зазначають у штабі.
Росія нині має серйозні труднощі з виконанням плану набору нових контрактників. Про це заявив речник Головного управління розвідки Міністерства оборони Андрій Юсов в ефірі телемарафону Єдині новини, передають Патріоти України. Таким чином розвідник про...
ЗСУ нібито збиралися провести операцію в глибокому тилу ворога. З цього приводу міністр оборони РФ телефонував главі Пентагону, що, як зазначають американські журналісти, досить незвично. На початку липня міністр оборони США Ллойд Остін отримав проханн...